Hogwarts Legacy'de Saçınızı Nasıl Değiştirirsiniz (Stil ve Renk)

Hogwarts Legacy'de Saçınızı Nasıl Değiştirirsiniz (Stil ve Renk)


Büyücü veya Cadı olmak sizi sürekli değişen modadan kurtarmayacak. İşte Hogwarts Legacy'de saçınızı nasıl değiştirebileceğiniz.


Hogwarts Legacy karakterinizi yarattıktan sonra, büyük ihtimalle saç stilinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Oyunu oynamaya başlamak için istekli olabilirsin. Ya da belki de görünüşünüzden sıkıldınız ve onu evdeki bornozunuza uyacak şekilde değiştirmek istiyorsunuz. Endişelenme, şanslısın çünkü oyun karakterini istediğin gibi biraz değiştirmene izin veriyor. İşte Hogwarts Legacy'de saçınızı nasıl değiştirebileceğiniz.


Hogwarts Legacy'de Saçınızı Nasıl Değiştirirsiniz?


Hogwarts Legacy'de Saçınızı Nasıl Değiştirirsiniz (Stil ve Renk)


20 altına saç stilinizi değiştirmek için Madam Snelling's Tress Mağazasına gidebilirsiniz. Burada, oyuna başladığınızdakine benzer bir karakter özelleştirme ekranı göreceksiniz. Ancak karakterinizi oluştururken olduğu gibi artık cinsiyetini değiştiremeyeceksiniz. Ancak diğer bazı yüz özellikleriyle birlikte saçınızın stilini ve rengini de değiştirebilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler:


  • Hogsmeade'e git. "Hogsmeade'e Hoş Geldiniz" görevini aldıktan sonra oraya ilk siz ulaşabilirsiniz.
  • Makas simgesi olan yere gidin.
  • Salon'a girin ve Calliope Snelling ile konuşun.
  • İlk sekme saçınızı değiştirmenizi sağlar.
  • Saç renginizi değiştirmek istiyorsanız üstteki kaydırıcıyı kullanın.
  • Ve saç stilinizi değiştirmek için aşağıdaki çeşitli seçenekler arasından seçim yapın.
  • Son olarak, Calliope'ye 20 altın ödemeyi onaylayın ve yeni görünümünüze kavuşun.


Yukarıdaki adımlar sadece saç stilinizi değiştirmek içindi. Cilt, Çiller ve Benler ve Yaralar ve İşaretlerinizi değiştirmek için diğer sekmeleri de kullanabilirsiniz. Son olarak, Göz Renginizin, Kaş Renginizin ve Kaş Şeklinizin görünümünü de değiştirebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski