Hogwarts Legacy'de Voldemort Nasıl Alınır (Karakter Modu)

Hogwarts Legacy'de Voldemort Nasıl Alınır (Karakter Modu)

Hogwarts Legacy'de Voldemort Nasıl Alınır (Karakter Modu)Hogwarts Legacy'de Voldemort modunu nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Modlama söz konusu olduğunda, Hogwarts Legacy, oyuncunun ana karakterini değiştirmede bir istisna değildir. Yakın zamanda yayınlanan bir mod, oyuncuların Karanlık Lord Voldemort olarak oynamasına izin veriyor. Oyun farklı bir zaman çizelgesinde kurulmasına rağmen artık oyunda Küflü Voldy olarak oynayabilirsiniz. Bu karakter modu, Karakter Oluşturucu özelleştirmesi sırasında seçebileceğiniz Voldemort'un kafasını ekler. Ancak bu mod nasıl kurulur ve indirilir? Endişelenmeyin, Hogwarts Legacy'de Voldemort Modunu nasıl alacağınızla ilgili adım adım kılavuzumuza göz atın.


Hogwarts Legacy'de Voldemort Modu Nasıl Edinilir?


Hogwarts Legacy'de Voldemort Nasıl Alınır (Karakter Modu)Voldemort Modunu NexusMods web sitesine (bağlantı) giderek indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, indirilen mod dosyalarını Paks klasörüne çıkarın. Alternatif olarak, modları doğrudan yüklemek için üçüncü taraf bir Mod yöneticisi kullanabilirsiniz.


İşte Hogwarts Legacy'de Voldemort'u nasıl kurabileceğiniz ve edinebileceğiniz:


  • İlk olarak, belirtildiği gibi NexusMods web sitesinden Voldemort modunu indirin.
  • Mod dosyalarını indirdikten sonra, Hogwarts Legacy'nin dosya dizinine gidin.
  • İndirilen Mod dosyalarını veya klasörünü kopyalayın ve Phoneix > İçerik > Paks > Mods'a yapıştırın.
  • Şimdi Hogwarts Legacy'yi başlatın ve yeni bir karakter yaratın.
  • Voldemort'u elde etmek için Yüz şekli ve Ten rengi için ilk seçeneği seçin.


Yeni bir karakter yaratmadan mevcut karakteri Voldemort'a dönüştürebileceğinizi unutmayın. Ancak bunun için bu modu (bağlantı) indirebilirsiniz. Oradan isteğe bağlı mod dosyalarını indirerek Voldemort'un Kırmızı gözlerine Kırmızı gözler veya parıltı da ekleyebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski