Hunt: Showdown, bir oyunun sahip olabileceği en nadir şeylerden birini alıyor: bir motor yükseltmesi

Hunt: Showdown, bir oyunun sahip olabileceği en nadir şeylerden birini alıyor: bir motor yükseltmesi

Hunt: Showdown, bir oyunun sahip olabileceği en nadir şeylerden birini alıyor: bir motor yükseltmesiHunt'ın CryEngine sürümünü güncellemek "uzun bir teknik yol olacak".


Hunt Showdown şu anda beş yıllık yıl dönümünü büyük bir indirimle(yeni sekmede açılır) ve yeni bir DLC avcısıyla kutluyor. Geriye dönüp bakılacak çok şey olsa da, Crytek'in gözleri, Hunt'ı CryEngine'in eskimiş 5.6 eski sürümünden en son 5.11 yapısına güncelleme planları ile geleceğe sabitlenmiş durumda.


Crytek genel müdürü David Fifield, PC Gamer'a "Oyun şu anda dört yıl önceki CryEngine'in eski bir sürümünde çalışıyor" dedi. "Yani, 2023 boyunca en önemli konuşma noktalarımızdan biri, CryEngine'in dört yıl daha yeni olan en son 5.11 sürümüne güncelleme yapmak olacak."


Bir motoru bir ondalıktan biraz daha yüksek bir ondalığa yükseltmek önemli bir değişiklik gibi görünmüyor, ancak telefonunuzdaki donanım yazılımını güncellemekten çok daha büyük bir girişim. Yerleşik bir geliştirme hattına sahip bir yıllık bir oyunun oturduğu temeli değiştirmesi son derece nadirdir - bu, arabanızın şasisini teorik olarak daha iyi olan ancak yeni sorunlara yol açabilecek yeni bir şasi ile değiştirmeye eşdeğer bir oyundur. Geçen yıl Epic, etkileyici sonuçlarla Fortnite'ı Unreal Engine 5'e geçirdi(yeni sekmede açılır).


İdeal olarak, 5.11 Hunt güncellemesi oyunun zaten olağanüstü grafiklerine iyileştirmeler getirecek, ancak aynı zamanda oyun geliştirmeleri getirmeyi vaat ediyor (gerçi Crytek herhangi bir örnek sunmadı).


"Uzun bir teknik yol olacak, bu yüzden insanlar bunu hemen beklememeli ama bu devam eden bir şey. İlerlerken ve anlamlı hazırlık kilometre taşlarına ulaştıkça, bunun ne anlama geldiği hakkında giderek daha fazla konuşacağız." oyunu CryEngine 5.6'dan CryEngine 5.11'e çıkarın" dedi Fifield.


Bu büyük güncellemeye daha bir süre varken oyuncular, yeni oyuncular için işe alım araçlarının elden geçirilmesi de dahil olmak üzere pek çok başka güncelleme bekleyebilirler. "Öğreticiyi geliştirmek için çalışıyoruz ve daha fazla açıklama içeren daha senaryolu bir eğitime sahip oluyoruz ve bunun mevcut eğitim görevlerinden daha iyi bir öğretim olduğunu söyleyebiliriz."


Crytek'in Hunt: Showdown'ı teknolojik olarak alakalı tutma misyonu, önümüzdeki yıllarda kovboy çıkarma atıcısına yenilenmiş bir bağlılık gösteriyor. Örneğin, geliştirilmekte olan bir Hunt 2 olsaydı veya Crytek güncellemeleri sonlandırıyor olsaydı, muhtemelen motor yükseltmelerini duymazdık. Fifield, oyunun oyuncu tabanı için yıldan yıla büyüme hakkında konuşurken, bu takım için mantıklı. "Nüfusun, katılımın ve diğer şeylerin ne kadar yükselebileceğini merak ediyoruz." Birçok şeyin yanı sıra tüm haritaları ateşe veren (yeni sekmede açılır) geçen ayki Devil's Moon etkinliği, Crytek'in Hunt'ın temellerini ince ayar yapma ve oyuncuları tetikte tutma konusundaki istekliliğini gösterdi.


Hunt: Showdown hakkında daha fazla bilgi için yakın zamanda Crytek(opens in new tab) ile yıldönümü, Hunt'ın şu an nerede olduğu ve 2023'te nereye gittiği hakkında konuşmak için bir araya geldik.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski