İlk Temas Misyonunda Destiny 2 Chalice Anahtar Kartı Konumu

İlk Temas Misyonunda Destiny 2 Chalice Anahtar Kartı Konumu

İlk Temas Misyonunda Destiny 2 Chalice Anahtar Kartı KonumuDestiny 2'de Kadeh Anahtar Kartını alma adımlarını içeren bu kılavuza göz atın.


Destiny 2'nin First Contact görevinde Kadeh Anahtar Kartını bulamıyor musunuz? Evet ise, o zaman doğru yere geldiniz. Cabal Filosunu Sabote etmeye çalışırken, işi bitirmek için ne gerekiyorsa yapmanız gerekiyor. Bu sırada karşınıza çıkan engel kilitli bir kapıdır. Sonunda kilidini açabilmen için bu kapının bir Kadeh Anahtar Kartına ihtiyacı var. Ancak, bulmak için konumu keşfetmeniz gerektiğinden, anahtar kart hazır değildir. Kabal Gemilerindeki durum panik olduğundan, onu bulmak son derece zorlaşıyor. Peki Kadeh Anahtar Kartına kolayca sahip olmak için ne yapabilirsiniz? İşte bilmeniz gereken her şey.


Destiny 2'de Kadeh Anahtar Kartı Nasıl Alınır (İlk Temas Görevi)

Destiny 2'de, bir Chalice Keymaster düşmanını yendikten sonra bir Chalice Keycard alabilirsiniz. Sonunda ilk Kadeh kapısı tarafından engellendiğiniz için, sağındaki küçük bir erişim noktasını kullanarak bundan kaçınabilirsiniz. Bunun gerçekleşmesi için tüm düşmanları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Ve sonunda kırılabilir bir engel olan küçük bir geçide girin.


İlk Temas Misyonunda Destiny 2 Chalice Anahtar Kartı KonumuOnu kırabilir ve diğer taraftaki alana girebilirsiniz. Ayrıca, yerin altında daha da ilerleyin. Bir grup düşmanla karşılaşana kadar hareket etmeye devam edin. Aralarından biri, öldürmeniz gereken bir Kadeh Anahtar Sorumlusu olacak. Bundan sonra, Kadeh Anahtar Kartını ganimet olarak düşürür.


Artık Destiny 2 Envanterinizde Kadeh Anahtar Kartına sahip olacaksınız. Kadeh Anahtar Kartı dışında bir de Savaş Canavarı Anahtar Kartı vardır. War Beast Keymaster'ı yenerek elde edebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski