İşte STALKER 2'den altı dakikalık sızdırılmış WIP görüntüleri

İşte STALKER 2'den altı dakikalık sızdırılmış WIP görüntüleri

İşte STALKER 2'den altı dakikalık sızdırılmış WIP görüntüleri


Birkaç gün önce, bilgisayar korsanlarının S.T.A.L.K.E.R. 2. Ve tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, bilgisayar korsanları yakında çıkacak olan bu oyundan bir dizi WIP görüntüsünü sızdırdı.


Aşağıdaki video, oyunun öne çıkaracağı çok sayıda VFX'i bir araya getiriyor. Görebildiğimiz kadarıyla, STALKER 2 fizik tabanlı betik dizilerine sahip olacak. Oyun ayrıca çeşitli hava etkilerine sahip olacak (büyük olasılıkla anomali tuzaklarından dolayı).


Söylendiği gibi, bu WIP çekimi, bu yüzden ondan fazla bir şey beklememelisiniz. Yine de bazı STALKER 2 hayranları videoyu ilginç bulabilir, bu yüzden videoyu paylaşmaya karar verdik. Üstelik oyundan hiçbir şeyi bozuyor gibi görünmüyor, bu yüzden bu büyük bir artı.


STALKER 2 epik, doğrusal olmayan bir hikaye sunmayı hedefliyor. Ayrıca, seçimleriniz hem kısa vadeli sonuçları hem de küresel sonuçları etkileyecektir. Oyun, Çernobil dışlama bölgesi içinde geçecek ve eski konumların yanı sıra yeni konumlara sahip olacak.


Oyun, Unreal Engine 5 kullanacak ve başlangıçta 2022 çıkış tarihini hedefliyordu. Haziran 2022'de GSC GameWorld, oyunun 2023'e ertelendiğini duyurdu. Yine de gerçekçi olmak gerekirse, bu oyunun 2024'e kaymasını bekliyorum.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski