MLB The Show 23'teki Oyuncunuz İçin En İyi Avantajlar

MLB The Show 23'teki Oyuncunuz İçin En İyi Avantajlar

MLB The Show 23'teki Oyuncunuz İçin En İyi Avantajlar


MLB The Show 23'te Ballplayer'ınız için kullanabileceğiniz en iyi avantajlar burada.


MLB The Show 23, San Diego Studio'nun beyzbol oyunu serilerinden birine heyecan verici bir giriş. Oyunun yere koşarak çarptığını söylemek güvenli. Birçok oyuncu kariyer modunda en yeni grafiklerin, güncellenmiş kadroların ve ayrıca avantajların keyfini çıkarır. Yani, Road to The Show oynuyorsanız ve hangi avantajları kullanmanız gerektiğini merak ediyorsanız, o zaman size yardımcı oluyoruz. İşte MLB The Show 23'te seçebileceğiniz en iyi avantajlar.


MLB The Show 23'teki En İyi Avantajlar


MLB The Show 23'teki Oyuncunuz İçin En İyi Avantajlar


Skillset Programında ilerledikçe Oyuncunuz için avantajların kilidini açabileceksiniz. Temas, Güç ve Hız, MLB The Show 23'te seçebileceğiniz en iyi avantajlardır. İki Yönlü Bir Oyuncu inşa ediyorsanız, Temas ve Güç avantajları harikadır. Temas yeteneği, Vuruş Debriyajının yanı sıra hem sol hem de sağ temasa +5 destek verecektir. Oysa Güç perk, her iki tarafa da ve Hit Grip'inize +5 destek verecektir. Bir Vurucuysanız, bu avantajlar da en iyi sonucu verir.


Öte yandan, bir Speedster inşa etmek istiyorsanız, Speed perk ile devam edin. Bu yetenek, Çalma Debriyajı için +5 ve Hız için +4 takviyesi verecek. Ancak farklı bir oyun tarzınız varsa bu avantajları tercih etmezsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, Oyuncu Beceri Setinize ve genel olarak oyun tarzınıza göre istediğiniz avantaja karar verebilirsiniz.


Gitmeden önce, oyunda kullanabileceğiniz diğer Temel Avantajlara göz atın:


  • Kırmak
  • Kontrol
  • meydan okuma
  • Hız


MLB The Show 23'teki en iyi avantajlar hakkında bilmeniz gereken tek şey bu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski