MLB The Show 23'teki Program Yıldızları Nelerdir? (Açıklandı)

MLB The Show 23'teki Program Yıldızları Nelerdir? (Açıklandı)

MLB The Show 23'teki Program Yıldızları Nelerdir? (Açıklandı)MLB The Show 23'teki Program Yıldızları hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.


MLB The Show 23'te hangi Program Yıldızlarının olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O zaman başka yere bakma. Programlar, Fortnite, Warzone 2 ve daha fazlası gibi oyunlarda sıklıkla gördüğünüz Savaş Biletlerine benzer. Ballplayer'ınız için Programlarda belirli bir parkuru takip edebilirsiniz. Program Yıldızları ise Programlara katılırken aldığınız bir tür oyun içi ödüldür. Bu kılavuz size Program Yıldızlarının tam olarak ne anlama geldiğini, nasıl kazanılacağını ve ne için kullanıldığını gösterecektir.


MLB The Show 23'teki Program Yıldızları Nelerdir?


MLB The Show 23'teki Program Yıldızları Nelerdir? (Açıklandı)


Program Yıldızları, oyundaki Programlar yolundaki görevleri tamamlayarak kazanılır. Daha sonra, Ballplayer'ınızın gücüne güç katmak için ücretsiz The Show paketleri, ikramiyeler ve diğer ekipmanlar gibi oyun içi ödülleri almak için Program Yıldızlarını kullanabilirsiniz. Road to The Show'da Program Yıldızlarını belirlemek de oldukça basit. Simgeleri yeşil yıldızlar olarak görünür. Örneğin, Bronze Cheesy Slugger Görevlerindeki bir mücadeleyi tamamladıktan sonra, belirli miktarda Program Yıldızı alacaksınız. Bu nedenle, Programlar Parçasında hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, Program Yıldızlarının yardımıyla görevlerinizi tamamladığınızdan ve oynatıcınızı yükselttiğinizden emin olun.


MLB The Show 23'teki Program Yıldızları Nelerdir? (Açıklandı)

Programlar Ücretsiz mi?

Ücretli Battle Pass özelliğine sahip diğer oyunların aksine Program, MLB The Show 23'teki herkes için tamamen ücretsizdir. En iyi yanı, geliştiricilerin Programlar Parçasını düzenli olarak yeni zorluklarla güncellemeye devam edecek olmasıdır. İster kariyer modunda ister Diamond Dynasty'de oynuyor olun, ödüllerin tamamı size ait.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski