Mortal Kombat New Era 2023, 150'den fazla dövüşçünün yer aldığı ücretsiz bir MK Mugen oyunudur

Mortal Kombat New Era 2023, 150'den fazla dövüşçünün yer aldığı ücretsiz bir MK Mugen oyunudur

Mortal Kombat New Era 2023, 150'den fazla dövüşçünün yer aldığı ücretsiz bir MK Mugen oyunudurŞimdi tüm Mortal Kombat hayranlarımız için bir şey var. Bu yılın başlarında, Mortal Kombat New Era'nın yeni bir beta sürümü çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Mortal Kombat New Era (2023) Beta 3.0, 150'den fazla dövüşçü içeriyor ve en iyi ücretsiz MK Mugen oyunlarından biri gibi görünüyor.


Beta 3.0, Van Damme (Guile), Fujin, Kenshi, Tanya, Sektor, Ryu, Undertaker, Jade, Raphael (TMNT), Kitana, Michelangelo (TMNT) ve Zombie Liu Kang için iyileştirmeler getiriyor. Ve evet, doğru okudunuz. Mortal Kombat New Era 2023, hem Street Fighter hem de Mortal Kombat'tan karakterler içeriyor.


Ayrıca, bu yeni sürüm Jarek, Fujin, Tanya ve Shinnok'a sonlar ekliyor.


Mortal Kombat New Era 2023 Beta 3.0'ı buradan indirebilirsiniz. Aşağıda, en son iyileştirmelerin tümünü vurgulayan bir video da bulabilirsiniz.


Bu özel MK Mugen oyununun hayranı değilseniz, başkalarını da deneyebilirsiniz. Mortal Kombat Anthology Remake bunlardan biri. Ardından Mortal Kombat Project Ultimate Revitalized 2.5 var. Klasik MK hayranları ayrıca Mortal Kombat 1 & 2 Arcade Mugen 2020'yi deneyebilir.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski