Resident Evil 4 Remake 2023 Ne Kadar Sürer?

Resident Evil 4 Remake 2023 Ne Kadar Sürer?

Resident Evil 4 Remake 2023 Ne Kadar Sürer?


RE4 Remake'i ne kadar sürede yenersiniz – Resident Evil 4, 2005 yılında piyasaya sürülen orijinal Resident Evil'in Remastered versiyonudur. Yeni Resident Evil 4 oyunu, Capcom Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Aynı hikayeye dayanmaktadır, ancak yeni ve iyileştirilmiş grafiklere ve yeni oyun mekaniğine sahiptir.


Resident Evil, Enfekte İspanyolları kaçıran Başkan'ın kızını kurtarmak için görevlendirilen resmi bir ABD Devlet Çalışanı olan Leon Kennedy'yi anlatıyor.


Bu nedenle, oyunda yeniyseniz veya RE4 Oyununun tamamını bitirmenin ne kadar süreceğinden emin değilseniz, bu makale okumaya değer olacaktır.


Resident Evil 4 Remake'i yenmek ne kadar zaman alacak

Oyun tarzınıza bağlı olarak, Resident Evil 4 Remake'in birincil oyunu yenmesi 10-15 saat sürebilir. Deneyebileceğiniz çok sayıda yan görev var ve hepsini tamamlamak isterseniz 20-25 saat kadar sürebiliyor.


Resident Evil 4 Remake 2023 Ne Kadar Sürer?Orijinal Resident Evil 4 Remake ile karşılaştırırsanız, ana hikayeyi bitirmek 15-20 saat ve oyunun %100'ünü tamamlamak en az 30 saat sürdü. Şimdi Capcom, yeni ve geri dönen oyuncular için daha iyi bir deneyim yaratabilmeniz için oyunu biraz azalttı.


Leon's Campaign'i yendikten sonra Ada olarak oynayıp oynayamayacağınızı merak ediyorsanız, Ada's Assignment Resident Evil 4 Remake Game'in bir parçası olmadığı için bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak orijinal oyun, Ada'nın hikayesinin önemli bir bölümünü içeriyordu, ancak geliştiricilerin bunu dışarıda bırakmak zorunda kalması üzücü. Öte yandan Mercenaries Modu, RE4 Remake lansmanı sırasında da kullanılamıyor. Ancak geliştiriciler, lansmandan sonra ücretsiz bir güncellemenin parçası olacağına söz verdiler, ancak henüz bir onay yok.


Mercenaries modu, sınırlı bir süre içinde yüksek puan almak isteyen oyunculara bağlı, tek oyunculu, savaş odaklı bir mini oyundur.


Yani bu, Resident Evil 4 Remake'i yenmenin ne kadar sürdüğü ile ilgiliydi. Oyun süresinin oyuncudan oyuncuya değişeceğini unutmayın, ancak sıradan bir oyuncu için gereken ortalama süreden bahsetmiştik.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski