Resident Evil 4 Remake'de Osmund Saddler Nasıl Yenilir (Boss Dövüş Rehberi)

Resident Evil 4 Remake'de Osmund Saddler Nasıl Yenilir (Boss Dövüş Rehberi)

Resident Evil 4 Remake'de Osmund Saddler Nasıl Yenilir (Boss Dövüş Rehberi)Resident Evil 4 Remake'te Osmund Saddler'ı nasıl yeneceğinizi öğrenin.


Osmund Saddler, Resident Evil 4 Remake'deki son patron ve onu yenmek zor. Los Iluminados'un bu liderinin cephaneliğinde birçok saldırı var. Bu dövüşte yeterince dikkatli değilseniz, o zaman erken bir ölümle karşılaşmanız kaçınılmazdır. Kıdemli bir RE oyuncusuysanız, her son patronun dönüştürülmüş bir savaş formuna sahip olacağını bilirsiniz ve Saddler da farklı değildir. Bu kılavuzda size RE4 Remake'de Osmund Saddler boss dövüşünü nasıl kazanacağınızı anlatacağız.


Resident Evil 4 Remake'de Osmund Saddler Nasıl Yenilir (Final Boss Guide)


Resident Evil 4 Remake'de Osmund Saddler Nasıl Yenilir (Boss Dövüş Rehberi)


Basitçe söylemek gerekirse, Resident Evil Remake'de Osmund Saddler'ı gözlerine ateş ederek yenebilirsiniz. Saddler'ın gözleri zayıf noktalarıdır ve Magnum silahı gibi güçlü silahlarla vurarak onu yenebilirsiniz.


Saddler Boss Fight, orijinal RE4 oyununa benzer şekilde iki aşamaya ayrılmıştır.


Faz 1Dövüşün ilk aşamasında Saddler, yengeç benzeri bir yaratığa dönüşecek. Bu formda, uzuvlarının her birinde ve ana ağzında gözleri olacaktır. Onu yenmek için, gözlerini açtıklarında uzuvlarına vur. Sürekli göz kırptıkları ve Saddler her zaman hareket halinde olduğu için bu kolay olmayacaktır. Bazı güçlü saldırıları olduğu için aynısını yapmanızı öneririz. Tüm gözlerini vurduktan sonra sendeleyecek ve düşecek. Bu, ona koşmanız ve onu ana gözünden bıçaklamak için istenen düğmeye basmanız gereken yerdir.


Resident Evil 4 Remake'de Osmund Saddler Nasıl Yenilir (Boss Dövüş Rehberi)Platformlarda ilerlerken cephane almak için namluları tekmelediğinizden emin olun. Ayrıca, kırmızı varillere dikkat edin. Tahmin ettiğiniz gibi, vurduğunuz anda patlıyorlar. Zamanlamayı doğru yaparsan onlarla Saddler'a zarar verebilirsin.


Yeterince hasar verdikten sonra, Saddler havaya zıplayacak ve birkaç platformu yok edecek. Bu, hareketinizi sınırlayacaktır. Üstelik sivrisinek benzeri devasa yaratıkları çağıracak. Önemli hasar verebilirler ve dikkat dağıtıcı olabilirler. Bu yüzden onları hemen yok ettiğinizden emin olun. Siz yaratıklarla uğraşırken o da yüksek bir platforma atlayacaktır. Asit tükürme saldırılarından kaçındığınızdan emin olun.


Faz 2


Resident Evil 4 Remake'de Osmund Saddler Nasıl Yenilir (Boss Dövüş Rehberi)


Yeterince hasar verdiğinizde, Saddler platformdan düşecek. Ama mücadele henüz bitmedi. Devasa dokunaçlarıyla grotesk bir forma dönüşecek. Ancak, bu aşama biraz daha basittir. Tek yapman gereken turuncu küreyi vücudunun içindeyken vurmak. Makineli tüfek veya keskin nişancı tüfeği gibi en iyi silahlarınızı kullandığınızdan emin olun. Yeterince hasar verin ve Ada size bir Roketatar fırlatsın. Şimdi tek yapmanız gereken onu almak ve onu öldürmek için Saddler'ın zayıf noktasına vurmak.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski