Resident Evil 4 Remake'deki av tüfeği konumu

Resident Evil 4 Remake'deki av tüfeği konumu

Resident Evil 4 Remake'deki av tüfeği konumu


Shotgun RE4 Remake - Oyunun en başında, ana karakter Leon'un kendini savunmak için bıçaklı bir silahı olacak. Bu, giriş seviyesi ölümsüzler için işe yarasa da, daha yüksek seviyeli dövüşlere daldığınızda çok yakında daha fazla güce sahip bir şeye ihtiyacınız olacak.


W-870 av tüfeğini alarak başlayabilirsiniz. Ateş gücü sayesinde çok sayıda düşmanı kontrol etmenize izin vererek onu oyundaki en iyi silahlardan biri haline getirdi. Frontech'in bu makalesinde size Resident Evil 4 Remake'de W-870 av tüfeğini nerede bulacağınızı göstereceğiz.


Resident Evil 4 Remake'deki av tüfeği konumu

Muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi, hikayenin bir parçası olarak bir pompalı tüfek almıyorsunuz. Onu aramalısın. Aynısını yaptıktan sonra, yapabileceğiniz tek şey onu kullanmaktır. Bakacağınız yer:


W-870 av tüfeğini almak için haritanın Köy alanından başlayın. Oyunun hikayesine başladığınızda çok kısa bir süre sonra bu bölgede Ganados tarafından pusuya düşürüleceksiniz. Bundan sonra, kendilerini daha sonra kullanıma sunacak diğer bazılarına kıyasla oldukça kısa bir süre sonra silahı elinize alabileceksiniz. Ne olursa olsun, işte W-870 av tüfeğini nerede bulacağınızın bir harita gösterimi:


Resident Evil 4 Remake'deki av tüfeği konumu


Kulübeye girin, yukarı çıkın ve bir çerçeve üzerinde av tüfeğini bulacaksınız.


Resident Evil 4 Remake'deki av tüfeği konumuBölgede çok sayıda bina olacak ve üstelik her yerden Ganados tarafından pusuya düşürüleceksiniz. Bu nedenle, onlara karşı savunurken av tüfeğini kaçırmak oldukça kolay hale gelebilir. Ancak, onu aramak için biraz daha zaman harcar ve onu ele geçirirseniz, yakında karşılaşacağınız bir dizi karşılaşmanın sonucu değişebilir.


Biraz daha zaman ayırıp av tüfeğini edinmenin bir başka yararı da, Dr. Salvador'a girin. Bu, sizi kovaladığını fark ettiğinizde oyunun oldukça erken saatlerinde de olur. Av tüfeği kesinlikle dövüş süresini azaltır ve sizi bıçak ve tabancadan daha iyi bir konuma getirir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski