Resident Evil 4'te Mad Chainsaw Modunun Kilidini Açma

Resident Evil 4'te Mad Chainsaw Modunun Kilidini Açma

Resident Evil 4'te Mad Chainsaw Modunun Kilidini AçmaResident Evil 4 Remake'te Mad Chainsaw Modunun nasıl açılacağını kontrol edin.


Resident Evil 4 remake demosunun lansmanıyla birlikte birçok oyuncu Mad Chainsaw Modunun kilidini nasıl açacağını merak ediyor. Oyun, oyunun ilk 10 – 20 dakikasına erişmenizi sağlar. Buna köylülerle bir kavga ve sonunda elektrikli testere ile maskeli bir adam dahildir. Bu demodan daha fazlasını almak isteyen oyuncular için daha yüksek bir zorluk seviyesi var. Ancak oyun, kilidinin nasıl açılacağını belirtmiyor. Yani bu kılavuz size onu nasıl tetikleyeceğinizi söyleyecektir.


Resident Evil 4 Mad Chainsaw Modunun Kilidini Açma


Resident Evil 4'te Mad Chainsaw Modunun Kilidini Açma


Resident Evil 4 versiyonunda Mad Chainsaw modunu tetiklemek için oyuncuların etkinlik başlayana kadar yeni bir oyunu yeniden başlatması gerekecek. Etkinlik tetiklendiğinde, yukarıdaki resimde gösterilen bir mesaj göreceksiniz. Ardından, "Mücadeleyi Kabul Et"i seçmelisiniz ve Çılgın Testere Modunun kilidi açılacaktır.


RE4'te Mad Chainsaw Modunda ne olur?

Bahsettiğimiz gibi, Mad Chainsaw modu sadece daha yüksek zorluk modudur. Burada köyde daha güçlü, daha hızlı ve daha dayanıklı düşmanlarla karşılaşacaksınız. Bir şekilde onlardan kurtulmayı başarırsan, yanan elektrikli testereyle patronun karşısına çıkacaksın. Elektrikli Testere Adam (Dr. Salvador) bu modda normal moda kıyasla çok daha güçlüdür.


Mad Chainsaw modunda ölürseniz, yeni bir oyuna yeniden başlamanız gerekecek. Şimdi bunu yaptığınızda, modu tetikleyene kadar yeniden başlatma işlemini tekrarlamanız gerekecek. Bu nedenle, işlemi tekrarlamak istemiyorsanız seviyeyi geçmek için bu ipuçlarını uyguladığınızdan emin olun.


  • Düşmanlardan Kaçının: Dr. Salvador ile karşılaşmadan önce birçok düşmanla karşılaşacaksınız. Mümkün olduğu kadar çok kişinin yanından geçtiğinizden ve cephanenizi kurtardığınızdan emin olun.
  • Malzemeleri Toplayın: Çevrenizdeki her şeyi kontrol ettiğinizden emin olun. Bir sürü cephaneye ihtiyacınız olacağından, erzak için her kuytu köşeyi kontrol edin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski