Sebastian Kalıntıyı Almalı mı, Almamalı mı Hogwarts Legacy

Sebastian Kalıntıyı Almalı mı, Almamalı mı Hogwarts Legacy

Sebastian Kalıntıyı Almalı mı, Almamalı mı Hogwarts LegacySebastian'ın kutsal emaneti almasına izin verip vermeyeceğinizden emin değil misiniz? Bilgili bir karar vermek için Hogwarts Legacy diyalog kılavuzumuza göz atın.


Hogwarts Legacy'deki The Shadow of Time görevi sırasında oyuncular ya Sebastian'ın yadigarı almasına izin verme ya da onu durdurma seçeneğine sahiptir. Diğer birkaç senaryoya benzer şekilde, oyunun hikayesini etkileyebileceğinden doğru seçeneği seçmek çok önemlidir.


Ancak, Sebastian'ın kalıntıyı almasına izin verip vermeme kararıyla karşı karşıya kaldıklarında, birçok oyuncu nasıl ilerleyeceğinden emin değil. Siz de bu kontrol noktasında takılıp rehberlik arıyorsanız, aramanız burada sona eriyor.


Sebastian'ın Hogwarts Legacy'deki Kalıntıyı Almasına İzin Vermeli misiniz?


Sebastian Kalıntıyı Almalı mı, Almamalı mı Hogwarts MirasındaThe Shadow of Time görevi sırasında, devam etmek için aşağıdaki diyalog seçeneklerinden birini seçmelisiniz:


  • Kalıntıyı kendi haline bırakmalıyız.
  • O kalıntıya ihtiyacımız var.


Hangi diyalogu seçerseniz seçin sonuç aynı kalacaktır. Örneğin, "Kutsal emaneti rahat bırakmalıyız"ı seçtikten sonra Sebastian, "Anne'nin hatırı için" kutsal emaneti alacaktır. Oysa ikincisi açıkça Sebastian'ın kutsal emaneti almasına izin verdiğiniz anlamına gelir.


Basit bir ifadeyle, Sebastian, hangi diyalog seçeneğini seçerseniz seçin, kutsal emaneti Anne'nin hatırı için alacaktır. Sonuç olarak Sebastian, kalıntı için karanlık bir fedakarlık yapmaya isteklidir. Seçimden sonra, Ominis ortaya çıkacak ve emaneti alma konusunda onun mu yoksa Sebastian'ın mı tarafında olacağına karar vermelisin.


Ominis'i seçerseniz rahatlayacak ve daha ileri gitmeyeceğine söz veriyorsunuz. Sebastian'ın tarafını tutarsan, Ominis gönülsüzce aynı fikirde olacak ve kutsal emanetle ayrılacaksın. Onun eylemlerine katılmak isteyip istemediğinize karar vermek size kalmış.


Demek oradasın. Hogwarts Mirası'nda kutsal emaneti Sebastian'ın almasına izin verip vermemeniz konusunda bilmeniz gereken her şey bu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski