Sims 4 Growing Together'da Bebek Taşıyıcı Nasıl Kullanılır

Sims 4 Growing Together'da Bebek Taşıyıcı Nasıl Kullanılır

Sims 4 Growing Together'da Bebek Taşıyıcı Nasıl KullanılırSims 4 Growing Together ek paketinde bebek taşıyıcının nasıl kullanılacağına göz atın.


Sims 4 Growing Together ek paketinde Bebek Taşıyıcısını nasıl kullanacağınızı merak mı ediyorsunuz? Bu en son aile merkezli genişlemede EA, oyuna yepyeni bir yaşam aşaması ekledi. Bebekler aşaması, Bebek ve Yürümeye Başlayan aşama arasındadır ve onu sevimli olarak adlandırmak, yetersiz bir ifadedir. Bebeklerin kendi sevimli kıyafetleri, oyuncakları, mobilyaları ve teçhizatı vardır. Bebek taşıyıcı, ebeveynlerin bebeklerini dışarı çıkarmak için kullanabilecekleri bir araçtır. Ancak Growing Together güncellemesini satın alan birçok oyuncu, bebek taşıyıcısının kayıp olduğunu bildirdi. Bu kılavuzda, size nasıl alacağınızı anlatacağız.


Sims 4 Growing Together'da Bebek Taşıyıcı Nasıl Kullanılır?Sims 4 Growing Together'da Bebek Taşıyıcı Nasıl KullanılırSims 4 Growing Together'da Bebek Taşıyıcısını kullanmak için:


  • Bebek'e tıklayın ve onu alın.
  • Bebek Bakımı öğesini seçin ve ardından “Tercih Edilen Sırt Taşıyıcısını Ayarla” öğesini seçin.
  • Daha sonra Bebek Bakımı menüsünden "bebeği sırt çantasına koy" seçeneğini seçebilirsiniz.
  • Birçok oyuncu taşıyıcıyı CAS'ta veya inşa modunda aramaya çalıştı. Ama onu bulacağın yer orası değil. Genişletme, ağaç evler, oyun halıları, değişen masalar ve daha fazlası gibi çok sayıda yeni içerik ekler. Peki ya temel oyun?


Growing Together Genişletme Paketini Satın Almadan Bebek Kanguru Kullanabilir miyim?


Basit cevap hayır – Sims 4'ün yalnızca temel sürümüne sahipseniz kullanamazsınız. EA, Infant güncellemesini genişletme paketinden önce yayınladı. Bu güncelleme, yeni yaşam aşamasını içerir. Ancak, bebek taşıyıcı veya alt değiştirme masası gibi bazı önemli öğelere sahip değildir. Yani oyuncular bebeklerini evden çıkarmak isterlerse, onları kollarında taşımak zorunda kalacaklar. Birçok oyuncu bu ödeme duvarı ile ilgili hayal kırıklığını Twitter ve Reddit üzerinden paylaştı.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski