Sons Of The Forest Av Tüfeği Rayı – Nasıl Bulunur?

Sons Of The Forest Av Tüfeği Rayı – Nasıl Bulunur?

Sons Of The Forest Av Tüfeği Rayı – Nasıl Bulunur?


İşte Sons of The Forest'ta Shotgun Rail'i nasıl alacağınıza dair bir rehber.


Shotgun Rail'in Sons of The Forest'daki yerini mi öğrenmek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Ormanın Oğulları, oyunculara bir silah deposundan karar verme özgürlüğü verir. Ancak av tüfeği açık ara en iyi ve tercih edilen silah türüdür. Hepsi bu kadar da değil, oyunda ayrıca silahınıza o çok ihtiyaç duyulan bonusu verecek çok sayıda eklenti var. Bu nedenle, Av Tüfeği rayını nasıl bulacağınızı öğrenmek istiyorsanız, yerini öğrenmek için okumaya devam edin.


Sons of The Forest'ta Av Tüfeği Rayı Nasıl Gidilir?


Sons Of The Forest Av Tüfeği Rayı – Nasıl Bulunur?


Av tüfeği rayı, Sons of The Forest haritasının en kuzeyindeki bir kumsalda bulunabilir. Bu konuma ulaştığınızda, kıyıda sönmüş sallarla terk edilmiş bir kamp alanı görebileceksiniz. Aynı noktada iki çadır ve bazı sandıkların yanında bir ceset de göreceksiniz. Av tüfeği rayı bu cansız bedenin elinde olacak. Sadece ona doğru yürüyün ve çıkarmak için “E” ye basın.


Oyunda Shotgun Rail'i ele geçirmenin başka bir yolu daha var. Ancak bu yöntem daha fazla zaman alıyor ve oyunda biraz daha ilerlemenizi gerektirecek. Eki almadan önce ihtiyaç duyacağınız bazı şeyler şunlardır:


  • Bakım anahtar kartı
  • solunum cihazı
  • Kürek


Av tüfeğini zaten bulduysanız, muhtemelen Rebreather ve Shovel'a da sahip olacaksınız. Ancak Bakım Anahtar Kartını bulmak için uzun bir arayışa girmeniz gerekecek. Anahtar kartı bulduğunuzda, aşağıdaki resimde işaretli konuma gitmeniz gerekecek.


Sons Of The Forest Av Tüfeği Rayı – Nasıl Bulunur?


İki golf arabasını geçmeniz, mağaralardaki boşluğa girmeniz ve merdivenden aşağı inmeniz ve ardından kilitli kapıdaki Bakım Anahtar Kartını kullanmanız gerekecek. Burada birkaç mutantla uğraşmanız ve raftaki Shotgun Rail'e ulaşmak için koridorlarda suda ilerlemeniz gerekecek.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski