Sons Of The Forest Çadır Nasıl Yapılır?

Sons Of The Forest Çadır Nasıl Yapılır?

Sons Of The Forest Çadır Nasıl Yapılır?


İşte bu oyunda bir çadır yapmak için ihtiyacınız olacak.


Ormanın Evlatları'nda öğrenmeniz gereken ilk şey nasıl çadır kurulacağıdır. Çadır, ilerlemenizi kaydetmenizi sağlar. Ve bir hayatta kalma oyununda, topladığınız tüm silahları veya eşyaları kolayca kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, kendinize bir tür meydan okuma uygulamıyorsanız, düzenli olarak kaydetmeden oynamak büyük bir hayırdır. İşte Ormanın Evlatları'nda nasıl çadır yapılacağı ve nasıl kullanılacağı hakkında hızlı bir kılavuz.


Sons of the Forest'ta Çadır Nasıl Yapılır,


Sons Of The Forest Çadır Nasıl Yapılır?


Sons of the Forest'ta çadırınızı yapmak için bir muşamba ve bir çubuğa ihtiyacınız var. Görünüşleriyle çok kullanışlı görünmeseler de aslında oyundaki en önemli yapılardan biridirler. Bunlar aracılığıyla sadece oyundaki ilerlemenizi kaydetmezsiniz. Ama aynı zamanda uyumaya da alışkınlar. Bu, yorgun olduğunuzda ve dinlenmeye ihtiyacınız olduğunda kullanışlı olacaktır. Bir tane yapma süreci çok kolaydır:


  • Envanterinizi açmak için klavyenizdeki I tuşuna basın.
  • Sağ üst kısımda bir muşamba bulacaksınız.
  • Sol tıklayın ve donatın.
  • Şimdi basitçe yerde herhangi bir yere yerleştirin.
  • Ardından, çubuğunuzu çıkarın ve muşambanın herhangi bir köşesinde kullanın.
  • Bu, temel çadırınızı yapacak.


Kullandığınız branda veya çubuk sayısına göre çadırınızın şekli değişecektir. Nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, talimat el kitabınıza da başvurabilirsiniz.


Çadır Nasıl Kullanılır?

Daha önce de belirtildiği gibi, bir çadırın yalnızca iki kullanımı vardır. Uyumak ve oyunu kurtarmak için. Yanında dururken etkileşim için iki düğme alacaksınız. Disket simgesi olan oyunu kaydetmek, bunun için E'ye basın. Ay simgesi olan diğeri ise uyumak istediğinizde bunun için Z'ye basın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski