Sons Of The Forest Kemik Avize Nasıl Yapılır?

Sons Of The Forest Kemik Avize Nasıl Yapılır?

Sons Of The Forest Kemik Avize Nasıl Yapılır?


Sons of The Forest'ta bir Kemik Avize ile üssünüzü aydınlatın.


Sons of The Forest Kemik Avize gibi yapabileceğiniz çok sayıda öğeye sahiptir. Bu korku hayatta kalma oyununda kendinizi bir adada mahsur kalmış bulacaksınız. Bu nedenle, her türlü kaynağı toplamak çok önemlidir. Dahası, ada insan yiyen mutantlar ve yamyamlarla dolu. Kendinizi tüm bu tehditlerden korumak için güçlü bir temele ihtiyacınız olacak. Ve biraz dekorasyon olmadan bir üs nedir? Bu kılavuzda size SoTF'de kemiklerden nasıl tüyler ürpertici bir avize yapılacağını anlatacağız.


Sons of The Forest Kemik Avize Nasıl Yapılır


Sons Of The Forest Kemik Avize Nasıl Yapılır?


Adından da anlaşılacağı gibi, kemiklere ve kafataslarına ihtiyacınız olacak. Şimdi bu oyunda kemik elde etme süreci ürkütücü ama buna değer. Kemik almak için bir düşmanı ortadan kaldırmanız gerekecek. Sonra onu bir şömineye taşıyın ve cesedi üzerine yerleştirin. Küller kaldıktan sonra oradan hem kemikleri hem de kafataslarını toplayabilirsiniz.


Kemik Avize yapmak için 9 Kafatası ve 19 Kemik gerekir. Bunlara sahip olduğunuzda, Üretim Kitabınızı açmak için klavyenizdeki B tuşuna basın. Ardından, “Mobilya” sekmesine gidin ve Kemik Avizeyi seçin. Seçtiğinizde, bir anahat görünecektir. Anahat, yerleştiremeyeceğiniz yerler için kırmızı olacaktır. Tabanda dolaşın ve tavanda bir yer arayın. Anahat beyaz olduğunda LMB'ye basarak avizeyi yerleştirebilirsiniz. Her tıklama için karakteriniz tek bir malzeme ekleyecektir. Gerekli tüm malzemeleri eklediğinizde avize yanacaktır.


Klavyedeki Q ve R tuşları ile de avizeyi döndürebilirsiniz. İnşa modundan çıkmak istiyorsanız, RMB'ye basın, dış hatlar kaybolacaktır. Üssünüzde iyi bir ışık kaynağıdır ancak sıcaklık sağlamayacaktır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski