Sons Of The Forest: Kurtarılan Kitap Nasıl Gidilir?

Sons Of The Forest: Kurtarılan Kitap Nasıl Gidilir?

Sons Of The Forest: Kurtarılan Kitap Nasıl Gidilir?


Sons Of The Forest Kurtarılan Kitabı nasıl alacağınızla ilgili hızlı bir kılavuz.

Mutantların ve yamyamların yaşadığı uzak bir adaya zorunlu iniş yapan oyuncular, Sons of The Forest'ı piyasaya sürdüklerinde bir yolculuğa çıkacaklar. Yanınızda olan tek şey, hayatta kalma kitiniz ve açık dünyanın her yerine dağılmış çeşitli diğer öğeleri izlemek için bir GPS. Oyuncuların kaçırmış olabileceği böyle bir öğe, Kurtarılan Kitap'tır. Ormanın Oğulları'nda Kurtarılan Kitabı nasıl alacağınıza dair hızlı bir kılavuz.


Sons Of The Forest Kurtarılan kitabı nasıl alınır.


Sons Of The Forest: Kurtarılan Kitap Nasıl Gidilir?


Diğer birçok ithal ürün gibi, Kurtarılan Kitap da oyundaki birçok mağarada ve yer altı sığınağında bulunabilir. Denize doğru karlı dağların sol alt kısmına doğru yol alın. GPS'inizdeki yeşil gösterge sizi yerden sağlam bir girişe yönlendirmelidir. Girişin dışında bir inşaat işçisinin gövdesi doğru yerde olduğunuzun göstergesidir. Girmek için VIP Anahtar Kartını kullanmanız gerekecek. Anahtar Kartınız yoksa veya bulmakta zorlanıyorsanız, biraz yardım için Kılavuzumuza göz atın.


Kapılar açıldıktan sonra düz yürüyün ve solunuzdan aşağıya inen merdivenleri kullanın. Dibe ulaşana kadar başka bir merdiven katına giden yolu takip edin. Başka bir merdivene ulaşana kadar soldaki boş odalardan geçin. Boş koridora doğru sola dönmek için merdivenlerden aşağı inin, portrelerle dolu bir odaya ulaşmalısınız. Sona kadar yürüyün ve sağdaki kapıyı bitirin. Şimdi sığınağın ana salonunda duruyorsunuz. Rahat bir şeyler giyinmek istersen buradaki dolaptan bir pijama da alabilirsin. Kurtarılan Kitap, cam masanın üzerinde sizin almanızı bekliyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski