Sons Of The Forest'ın son yaması, Kelvin'in ağaç ev doğrama maskaralıklarını sona erdiriyor

Sons Of The Forest'ın son yaması, Kelvin'in ağaç ev doğrama maskaralıklarını sona erdiriyor

Sons Of The Forest'ın son yaması, Kelvin'in ağaç ev doğrama maskaralıklarını sona erdiriyor


En son yama ayrıca bir yelken kanat, bir patron dövüşü ve bir sürü başka düzeltme ekler.


Sons Of The Forest büyük bir başarı elde etti - o kadar popülerdi ki Steam'i çökertmiş olabilir - ancak oyuncular, erken erişim lansmanından bu yana hayatta kalma devam oyunu hakkında bazı tartışmalar yaşadılar. Geliştirici Endnight Games, en yeni yamada bu sorunların çoğunu düzeltmeyi ve bir dizi yeni özellik eklemeyi düşünüyor. Dünkü yama, bir oyun ortası patronu, bir dizi denge ayarlaması, herkesin mutlak en iyi arkadaşı Kelvin için birden fazla düzeltme ve çok daha fazlasını ekledi. Değişikliklerin tam listesini geliştiricinin Steam blogunda okuyabilirsiniz.

Kelvin, SOTF'de tanışabileceğiniz, emrinizde ayak işlerini yürütecek arkadaş canlısı bir arkadaştır, ancak tuhaf yapay zekası ve oyuncuları sabote etme eğilimi sayesinde viral hale gelmesine rağmen - elbette bilmeden; o bir melek. Kibarca sorarsanız, Kelvin ağaçları kesebilir ve oyuncular için odun toplayabilir, ancak yinelenen bir meme, Kelvin'in oyuncuların ağaç evlerini yok ettiğini ve bazen ölümcül sonuçlar verdiğini gösterir. Son gece, yama ile eğlenceye son veriyor, çünkü Kelvin artık oyuncu yapıları takılıyken ağaçları kesmeyecek.


Diğer özellikler arasında, herhangi bir açık dünya oyununu otomatik olarak sonsuz derecede daha eğlenceli hale getiren bir ek olan deltakanatın yanı sıra dürbün ve Virginia'nın deri kıyafeti gibi yeni pikaplar yer alıyor. "Bazı ek hikaye öğeleri" de yemek sığınağında oyun ortasında bir boss dövüşüne katılıyor.


Ollie'nin erken erişim incelemesi, oyunun "adanın et yiyen sakinleri gibi, oyunun neredeyse her yönüne baskın yapmayı ve yağmalamayı seven inanılmaz serseriliğini" vurguladığından, yeni düzeltmeler ve özellikler çok takdir ediliyor. Ollie yine de erken erişim çılgınlığına rağmen oyunun "son derece ürkütücü atmosferini" seviyordu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski