Sons Of The Forest'ta Açıklanan Tüm Zorluk Seviyeleri

Sons Of The Forest'ta Açıklanan Tüm Zorluk Seviyeleri

Sons Of The Forest'ta Açıklanan Tüm Zorluk Seviyeleriİşte Ormanın Evlatları'ndaki tüm zorluk seviyelerini açıklayan bir rehber.


Sons of the Forest'ta her bir zorluk seviyesinin ne anlama geldiğini ve deneyimin ne kadar şiddetli ve ürkütücü olacağını merak ediyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz, çünkü ihtiyacınız olan tek şey bu rehber. Oyun zaman zaman kesinlikle zor olsa da, bu tamamen hangi modu oynamayı planladığınıza bağlıdır. Örneğin, mekaniği çok fazla düşünmenize gerek kalmadan adanın etrafında bile dolaşabilirsiniz. Ve bunun için en iyi modlara bile ihtiyacınız yok, ihtiyacınız olan tek şey doğru zorluk seviyesi. İster yeni başlayan biri olun, ister meydan okumaları seven bir oyuncu olun, Sons of the Forest bunların hepsini sunar. Bu nedenle, hangi zorluğun size en uygun olduğunu anlamakla ilgileniyorsanız, bu kılavuzu incelemenizi öneririz.


All Sons Of The Forest Zorluk Seviyeleri Açıklandı


Sons Of The Forest'ta Açıklanan Tüm Zorluk Seviyeleri


Ormanın Evlatları, iniş yaptığınız adanın sakinleri nedeniyle kesinlikle ürkütücü olsa da, hayatta kalma oyununun oldukça eğlenceli olabileceği anlar vardır. Yani bu sakinlerden kaçınmak istiyorsanız, bunun için bir mod var. Bu düşmanların en kötüsüyle yüzleşmek istiyorsanız, en zor ayarlara yönelebilirsiniz. Veya ne istediğinize bağlı olarak özel ayarlar bile yapabilirsiniz. Aşağıdaki Ormanın Evlatları'nda her bir zorluk seviyesini ve bunların ne anlama geldiğini kontrol etmenizi öneririz.


Barışçıl Zorluk Seviyesi

Barışçıl Mod, sakinleri adanın ana bölümünden uzaklaştırır. Bu, onlarla hiç karşılaşmayacağınız anlamına gelmez. Oyunda mağara girişlerine ve diğer sığınaklara yakınken bu düşmanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu zorluk seviyesi, oyunun inşa etme ve hayatta kalma kısmını her köşe başındaki düşmanlar için endişelenmenize gerek kalmadan keşfetmenizi sağlar. Bu, oyuna yeni başlayanlar için idealdir.


Normal Zorluk Seviyesi

Bu, hayatta kalmaya ve mücadele zorluklarına odaklanan oyunun dengeli modudur. Neredeyse Barışçıl mod gibi ama sakinler birçok alanda özgür olduğu için biraz daha dikkatli olmanız gerekecek. Bunun oyunda en çok tavsiye edilen ayar olduğunu unutmayın. Zorluklar bunu kesinlikle zorlaştıracak olsa da, Sons of the Forest oynamak için en iyi seviye budur.


Zor Zorluk Seviyesi

Şimdiye kadar hemen hemen tahmin edebileceğiniz gibi, zorlu zorluk sizi hayatta kalma ve mücadele zorluklarıyla uç noktalara itecek. Kaynaklar her zaman düşük olacak ve düşmanlar artık yumruklarını sıkmayacak. Diğer hayatta kalma mekaniği de sert vuracak. Bu mod, erken erişimi zaten tamamlamayı ve ustalaşmayı başarmış oyuncular içindir.


Özel Zorluk Seviyesi

Adından da anlaşılacağı gibi, oyunun denemek istediğiniz bölümlerine odaklanmanıza yardımcı olması için kendi özel zorluk seviyenizi oluşturabilirsiniz. Oyunu istediğiniz gibi ayarlamak için özel bir bölümün tamamı olduğundan bu, oyuncular için oldukça uygundur.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski