Sons Of The Forest'ta Av Tüfeği Nasıl Alınır?

Sons Of The Forest'ta Av Tüfeği Nasıl Alınır?

Sons Of The Forest'ta Av Tüfeği Nasıl Alınır?


Shotgun SOTF Edinin – Yamyam istilasına uğramış bir adada hayatta kalmak sadece bir balta ve bıçakla zor olabilir. Sons of the Forest'ta hayatınızı kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz çok sayıda iyi silah var ve bunlardan biri de pompalı tüfek.


Av tüfeği bulması en kolay silahlardan biridir ve benzeri görülmemiş bir güce sahiptir, ancak cephane bulmak zor olabilir. Bu yüzden av tüfeğini ele geçirdiğinizde akıllıca kullanın çünkü av tüfeği hasar vermede en iyisidir ve onu oyundaki önemli anlara saklayın.Yani bu makale size Sons of the Forest'ta nasıl av tüfeği alacağınızı anlatacak.


Sons Of The Forest'ta Av Tüfeği Nasıl Alınır?

Sons of the Forest'ta Av Tüfeği Nasıl Alınır?

Sons of the Forest'ta av tüfeğini almak için, yumurtlama noktanıza bağlı olarak haritanın köşelerinden birindeki mor işaretçiye gitmeniz gerekiyor. Konum, GPS bulucuda işaretlenecektir. Kesin olarak, işte tam konum:


Sons Of The Forest'ta Av Tüfeği Nasıl Alınır?


Ancak göreve başlamadan önce bir kürek almanız gerekiyor. Bunun başlıca nedeni, av tüfeğinin bir mezarın altına gömülecek olması ve onu almak için kazmanız gerekmesidir. Başlamadan önce geri dönüştürücü ve halat tabancası gibi iki şeye daha sahip olmalısınız, çünkü önce küreği bulmak için mağaraları keşfetmek için kullanmanız gerekecek.


Mor işaret konumuna ulaştığınızda küreği donatın ve kazmaya başlayın. Kürek, envanterin sağ tarafında olacaktır. Bir süre kazdıktan sonra yerin altında tahta bir tabut bulacaksınız. Sonunda, tabutu ortaya çıkarmak için kazmaya devam edin ve av tüfeğini içeriden alabilirsiniz.


SOTF'de Av Tüfeği Cephanesi Nasıl Elde Edilir

Av tüfeği cephanesi mağaraların içinde ve önemli yerlerin yakınında bulunabilir. Av tüfeği cephanesinin üretilemeyeceğini ve onu elde etmenin en iyi yolunun onu kutularda aramak olduğunu unutmayın. Tüfeğinizi kullanmak istiyor ancak cephane aramaya vaktiniz yoksa, Virginia'ya verebilirsiniz, çünkü o, ateş etmek için mermiye ihtiyaç duymaz ve av tüfeğini mermi bulmasına gerek kalmadan kullanabilir.


Uzak adadaki hayatınızı kolaylaştırmak için Kelvin ve Virginia'yı akıllıca kullanırken hayatta kalabilmeniz için Sons of the Forest Island'daki tüm yamyamları ortadan kaldırmak için av tüfeğini kullanın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski