Sons Of The Forest'ta Şeytanlar Nasıl Öldürülür (Exorcise Guide)

Sons Of The Forest'ta Şeytanlar Nasıl Öldürülür (Exorcise Guide)

Sons Of The Forest'ta Şeytanlar Nasıl Öldürülür (Exorcise Guide)İşte Sons of the Forest'ta bir iblisle karşılaştığınızda kendinizi nasıl savunacağınız.


Sons of the Forest'ta karşılaşacağınız birçok düşmandan biri Demons'tır. Endişelenmeyin, bunlar oyunsonu düşmanları ama bu onları daha az korkutucu yapmaz. Onları lav içeren mağaralarda bulursunuz, bu nedenle iyi miktarda lav bağışıklığına sahiptirler. Bu düşmanlar oldukça cılızdır ve parmakları ellerinden kaynaşmıştır. Aynı şekilde ayak parmakları da bacaklarının üzerinde kaynaşmıştır. Ama şaşırtıcı bir şekilde onlarla başa çıkmanın basit bir yolu var. İşte Ormanın Evlatları'nda iblisleri nasıl öldürebileceğiniz.Sons Of The Forest İblisler Nasıl Öldürülür?


Sons Of The Forest'ta Şeytanlar Nasıl Öldürülür (Exorcise Guide)


Şeytanları Öldürmenin tek yolu, onları haç kullanarak yakmaktır. İlk çarpı işareti aldığınızda, kullanımından emin olamayabilirsiniz. Çoğu düşmana karşı kullanmak için çok küçük ve zayıf görünen bir silah olduğu için. Ama işin püf noktası bu, biri hariç çoğu düşmana karşı yararlı olmayabilir. Ve bu düşmanlar Şeytanlardır. İşte bir iblisle karşılaştığınızda yapmanız gerekenler:


  • Envanterinizi açmak için I tuşuna basarak Haçı donatın. Çantanıza eklediyseniz, hızlı bir şekilde yerleştirebilirsiniz.
  • Bir iblis size saldırmak için acele eder etmez, ona haçla saldırın.
  • Bu onu yakmaya başlayacak ve hatta çığlıklarını duyacaksınız.
  • Bu onu henüz öldürmez, iblis biraz yere düşebilir. Ama iblis hala içinde biraz savaşıyor.
  • İblis'i tamamen yenmek için toplamda en az üç kez haçla saldırmalısınız.


Onu daha hızlı öldürmenize yardımcı olacak bir ipucu, ona yakın olmaya çalışmalısınız. İblisler size saldırırken çok iyi bir menzile sahiptir. Ancak onlara uzaktan saldıramazsınız. Yani birine daha yakın olmak, işi daha hızlı bitirmenize yardımcı olacaktır.


İblisleri Yenmek İçin Haç Nerede Bulunur?

Haçı, kıyıya yakın adanın kuzeydoğu sığınağında bulabilirsiniz. Ondan önce Bakım kapağı A'dan Bakım Anahtar Kartını aldığınızdan emin olun. Sığınağa erişmek için gerekli olacağından. Cross'u nasıl alacağınızla ilgili ayrıntılı kılavuzumuza bakmanızı öneririm.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski