Sons Of The Forest'ta Tabanca Nasıl Alınır?

Sons Of The Forest'ta Tabanca Nasıl Alınır?

Sons Of The Forest'ta Tabanca Nasıl Alınır?Get Pistol in SOTF – Sons of the Forest oyunundaki ada tehlikeli düşmanlar ve yaratıklarla dolu, bu yüzden onları alt etmek ve hayatta kalmak için her zaman en iyi silahları kuşanmalısınız. Bu hayatta kalmaya dayalı bir oyun olduğundan, adayı envanterinizde bir silahla keşfetmek en iyisidir.


Sons of the Forest'ta Tabanca envanterinizde olması gereken bir silah ve ateşli silaha sahip olmak adada hayatınızı kolaylaştıracak. Bu Tabanca güçlüdür ancak kullanabileceğiniz sınırlı cephaneye sahiptir. Cephane nadirdir ve adadan kurtarılmaları gerekir. Bu bir koş ve silah oyunu değil, bu yüzden her şeyi vurmayın çünkü mermileriniz beklenenden daha erken bitecek. Bu makale, Sons of the Forest'ta Pistol'u nasıl alacağınız konusunda size rehberlik edecek.


Sons Of The Forest'ta Tabanca Nasıl Alınır?

Sons of the Forest'ta Pistol nasıl alınır?

Sons of the Forest oyununda Pistol'u almak için öncelikle mor ile işaretlenmiş konuma seyahat etmelisiniz. Önce GPS Konum Belirleyicinizi çıkarın ve mor işaretli bir alan bulacaksınız. İşaretli konum, GPS'inizin en solunda olacaktır. Diğer Mor işaretçilerin haritada olduğunu, ancak tabancalı olanın karada olmayacağını unutmayın. Bunun yerine su üzerinde olacak ve oraya ulaşmak için helikopter çarpma noktasından belirli bir mesafe kat edeceksiniz. İşte tam konum:


Sons Of The Forest'ta Tabanca Nasıl Alınır?GPS'inizde tam konum belirmeden konuma doğru ilerlemeye başlamanız en iyisi olacaktır. Yanınıza her zaman yeteri kadar iyileştirici malzeme alın çünkü bunlara ihtiyacınız olacak. Tabanca turuncu bir şişme botun içinde olacak ve köpekbalıkları onu koruyacak. Bu yüzden dikkatli yaklaşın.


Köpek balıkları tabancayı suda koruyacağından, hızlı yüzmek için yeterli dayanıklılığa sahip olduğunuzdan emin olun. Neyse ki köpekbalıkları size hemen saldırmaz ve saldırsa bile sağlığınızın küçük bir kısmını alır. Ancak teknenin merdivenine ulaşana kadar yüzmeyi bırakmamanızı tavsiye ederiz. Merdiveni tırmanmak ve tekneye ulaşmak için E düğmesine basın.


Teknenin içine girer girmez aşağı bakın ve tabancayı bulacaksınız. Lütfen klavyenizdeki E düğmesine basarak alın. Köpekbalıkları sizi görürlerse size saldırabileceklerinden, teknedeyken suya geri dalmadan önce yaralanırsanız kendinizi iyileştirin. Tabancayı hemen kullanamayacağınızı ve bunun için cephane almanız gerektiğini unutmayın.


SOTF'ta Tabanca Cephanesi nasıl edinilir

Tabanca Cephanesini aramak için adaya dönmeli ve keşfetmeye başlamalısınız. Cephane işlenebilir değildir ve tek seçeneğiniz haritada işaretli yerleri yağmalayıp keşfederken onu mağaraların içinde bulmaktır. Mermiler, yer işaretlerinin yakınındaki kutuların içinde de bulunabilir. Tabancanın sana göre olmadığını düşünüyorsan, mermi atmak için cephaneye ihtiyaç duymayan arkadaşın Virginia'ya ver.


Yani bu, Ormanın Evlatları'nda Tabanca ve Tabanca Cephanesinin nasıl alınacağıyla ilgiliydi.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski