Sons Of The Forest'ta Ürkütücü Zırh Nasıl Elde Edilir

Sons Of The Forest'ta Ürkütücü Zırh Nasıl Elde Edilir

Sons Of The Forest'ta Ürkütücü Zırh Nasıl Elde Edilir


Ormanın Evlatları'nda Ürkütücü Zırhı nasıl alacağınızı öğrenmek için bu kılavuza göz atın.


Ormanın Evlatları'nda Ürpertici Zırh mı arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. Ormanda hayatta kalırken çeşitli problemlerle karşılaşacaksınız. Maneaters ve mutantlarla uğraşmak, karşılaşacağınız böyle bir zorluktur. Bu yaratıkların ikisi de oyun içi karakterinize çok fazla zarar verebilir. Şans eseri, gelen düşman saldırılarının neden olduğu hasarı azaltan zırhlar mevcuttur. Ürkütücü Zırh, diğer zırhlara kıyasla oldukça kolay bulabileceğiniz şeydir. Olduğu söyleniyor, işte buradan edinebilirsiniz.


Sons Of The Forest'daki Ürpertici Zırh Konumu


Creepy Armor'u elde etmek için Sons of the Forest'ta bir Mutant öldürmeniz gerekiyor. Neyse ki, bir Mutant bulabileceğiniz birkaç yer var. Referans olması için, burada bir Mutantı tespit edebileceğiniz konumları gösteren bir resim var:


Sons Of The Forest'ta Ürkütücü Zırh Nasıl Elde Edilir


Yukarıdaki resimde işaretli olan tüm konumlar arasında, kuzeybatıda işaretli olana gitmenizi öneririm. O konumda, bir direğe bağlı bir Mutant bulacaksınız ve dolayısıyla orada herhangi bir kavga söz konusu değil. Ancak, başka bir yere gitmeyi seçerseniz, savaşmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca, bazı yerlerde birden fazla Mutant var, bu yüzden dikkatli olun.


Ayrıca, bir Mutantı öldürdükten sonra, onun cesedine doğru ilerleyin. Şimdi, derisini kesmek ve Ürkütücü Zırhı elde etmek için "E" düğmesine basın. Artık Ormanın Evlatları'nda Ürkütücü Zırhı Envanterden seçerek kuşanabilirsiniz.


Creepy Armor'u kuşandıktan sonra, HP çubuğunun altında pembe bir çubuk göreceksiniz. Hasar almaya başladığınızda, o pembe çubuk tükenmeye başlayacak. Ayrıca, ne kadar çok Ürkütücü Zırhınız varsa, HP çubuğunun altında o kadar fazla pembe çubuk görüntülenir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski