Street Fighter Duel En İyi Takım (Juri, Ken, Guile ve Daha Fazlası)

Street Fighter Duel En İyi Takım (Juri, Ken, Guile ve Daha Fazlası)

Street Fighter Duel En İyi Takım (Juri, Ken, Guile ve Daha Fazlası)


İşte Street Fighter Duel'deki en iyi takım kompozisyonları hakkında bir rehber.


En iyi Street Fighter Duel Team kompozisyonlarını mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç dövüşçüyle, takımınızda seçmeden önce her birinin güçlü ve zayıf yönlerini bilmek çok önemlidir. Thunder, Flame, Wind ve daha fazlası gibi gruplarla, doğru beceri setlerine ve birbirlerinin zayıflıklarını maskeleme yeteneğine sahip bir takım seçmelisiniz. En iyi takımı seçmek için aşağıdaki kılavuzumuza göz atın.


Street Fighter Duel'de En İyi Takım Kompozisyonları

Cehennem


Street Fighter Duel En İyi Takım (Juri, Ken, Guile ve Daha Fazlası)


Dürüst olmak gerekirse, Cehennem oldukça hafife alınmıştır. Bu, muhtemelen burada yalnızca iki karaktere sahip olmalarına bağlanabilir - M. Bison ve Juri. Bison, tüm bu listedeki en güçlü karakterlerden biridir. Kedisinde Etki Alanı (AoE) ve tek hedefli hareketlerin güçlü bir karışımı var. Öte yandan, Juri'nin yanı sıra güçlü bir etki alanı, Süper becerisiyle birleşti. Bu iki karakterin kombinasyonu, en hafif tabirle tehdit edici olabilir.


Gök gürültüsü

Thunder, birkaç karakterle kutsanmış olduğu için bu listedeki en popüler gruplardan biridir. Poison gibi sert vurucuları veya Elena ve Mad Ryu gibi diğer kahramanları ekleyebilirsiniz. Ekibiniz için mükemmel Tank olabilecek Makoto'yu dahil etmeyi unutmayın.


Alev

Alev ve birlikte gidebileceğiniz birçok seçenek. Burada bulunan karakterlerden oldukça sağlam bir takım oluşturabilirsiniz. Bunlar:


  • C. Engerek
  • ken
  • Fei Uzun
  • Dee Jay
  • Dudley


Rüzgâr

Street Fighter Duel en iyi takım kompozisyonlarımızdaki bir başka grup da Wind. Birlikte gidebileceğiniz karakterler:


  • kurnazlık
  • Chun Li
  • İbuki
  • Cody


Usta

Son olarak, Street Fighter Duel'de Master grubuna sahibiz. Burada gidebileceğiniz en iyi kahraman General'dir. Ağır hasar verebilir ve ayrıca düşmanına durum etkileri verebilir. Mantis ve Turna stilleri arasında geçiş yapabildiğinden pasifi daha az değil.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski