Unreal Engine 5'teki bu Grand Theft Auto 6 Fan Remake korkunç görünüyor

Unreal Engine 5'teki bu Grand Theft Auto 6 Fan Remake korkunç görünüyor

Unreal Engine 5'teki bu Grand Theft Auto 6 Fan Remake korkunç görünüyorYouTube'un 'TeaserPlay'i, korkunç görünen Unreal Engine 5'te Grand Theft Auto 6 Remake'i gösteren yeni bir video paylaştı. TeaserPlay, UE5'in Nanite ve Lumen'ini kullanırken, bu hayran uyarlaması motorun hakkını vermiyor.


Yeni başlayanlar için, 4K'da bile çok fazla örtüşme var. Birisi ekranın her yerine vazelin atmış gibi her şey bulanık görünüyor. Ayrıca uzaktaki nesnelerle ilgili çok sayıda titreme sorunu var ve haritanın sonunu 1:00'da görebilirsiniz. Yani, bu temelde arabalar ve NPC'lerle dolu çok küçük bir kasaba alanı.


En büyük grafik suçlu, palmiye ağaçlarının 1 fps animasyonudur. Bu animasyonlar korkunç görünüyor. Bu düşük kare hızlı animasyonlar nedeniyle, genel görüntüyü tamamen yok edebilecek bazı korkunç hareketli gölgeler de vardır.


Şimdi burada gökyüzü kutusu ve bazı sahnelerde ışıklandırma gibi harika unsurlar var. Ayrıca sanatçıların buna biraz emek harcadıklarını da söyleyebilirsiniz (çünkü bu sizin tipik varlık palet videonuz değildir). Yine de bu çok daha iyi olabilirdi. Ve pek çok sitenin videoyu şanlı başlıklarla paylaşacağından emin olduğum için, bir şeyleri yerine koymak istedik.


TeaserPlay, izleyici sayısını artırmak için birçok klasik oyunu yeniden yarattı. Red Dead Revolver, Far Cry 7, Dark Souls 4, Half-Life 2 ve Resident Evil 4 Remake, Fallout New Vegas, Silent Hill, Dino Crisis, Bully, God of War, Assassin's Creed Infinity, Grand'ın konsept versiyonlarını gördük. Theft Auto Vice City, Grand Theft Auto San Andreas, Grand Theft Auto 4 ve Grand Theft Auto III. Ve hiç şüphe yok ki daha fazla tıklama almanın akıllıca bir yolu. Ancak, videolarına biraz daha çaba sarf etmemeleri çok yazık!


Post a Comment

Daha yeni Daha eski