Valorant, yeni ajan Gekko'yu VCT Lock In Grand Final'de görücüye çıkardı

Valorant, yeni ajan Gekko'yu VCT Lock In Grand Final'de görücüye çıkardı

Valorant, yeni ajan Gekko'yu VCT Lock In Grand Final'de görücüye çıkardı


Valorant Gekko çıkış tarihi nihayet açıklandı ve Riot Games'in FPS'sine gelen 21. ajanın yanında sevimli bir yaratık grubu var.


Valorant'ın yepyeni bir Başlatıcısı yolda ve geliştirici Riot Games, onun gelişini müjdelemek için mükemmel bir sahne olarak Valorant Champions Tour Lock In Grand Final'i seçti. Popüler FPS oyununa eklenecek 21. ajan Valorant Gekko ile tanışın.


Peki Valorant Gekko çıkış tarihi ne zaman? Duyuruya göre Gekko, 7 Mart 2023'te gelmesi beklenen 6. Bölüm, 2. Perde ile gelecek. Riot geçen ay, 6. altında.

VCT Champions 2023'ün ev sahibi şehri olan Los Angeles'ta doğup büyüyen Gekko, "felaket yaratıklardan oluşan sıkı sıkıya bağlı bir mürettebata" önderlik ediyor: Dizzy, Wingman, Mosh Pit ve Thrash. Bu sevimli neşe demetlerinin her biri Gekko'nun yeteneklerinden birini oluşturur ve tam setine buradan göz atabilirsiniz.


  • Dizzy (E) – Dizzy'yi havada süzülmek için Dizzy ATEŞİNİ DONANIMLAYIN. Dizzy şarjları daha sonra görüş hattındaki düşmanlara plazma patlamaları gönderir. Plazmasının çarptığı düşmanlar kör olur. Dizzy'nin süresi dolduğunda, küreyi geri almak ve kısa bir soğuma süresinden sonra başka bir Dizzy yükü kazanmak için hareketsiz bir küreye (INTERACT) geri döner.
  • Wingman (Q) – Wingman'ı ileriye doğru düşmanları aramak için göndermek için Wingman ATEŞİNİ DONANIMLAYIN. Wingman, bir Spike bölgesini hedeflerken veya Wingman'ın Spike'ı etkisiz hale getirmesi veya Spike'ı yerleştirmesi için Spike yerleştirirken gördüğü ilk düşmana karşı sarsıcı bir patlama başlatır. Dikmek için Gekko'nun envanterinde Spike olmalıdır. Wingman'in süresi dolduğunda, küreyi geri almak ve kısa bir soğuma süresinin ardından başka bir Kanat Adam yükü kazanmak için hareketsiz bir küreciğe geri döner.
  • Mosh Çukuru (C) – Mosh ATEŞİNİ DONANIMLAYARAK Mosh'u bir el bombası gibi fırlatın ALT ATEŞİ el altından atmak için. İndikten sonra Mosh, geniş bir alanda çoğalır ve kısa bir gecikmeden sonra patlar.
  • Thrash (X) – Thrash'in zihniyle bağlantı kurmak ve onu düşman bölgesine yönlendirmek için Thrash ATEŞİNİ DONANIN. Thrash'in süresi dolduğunda, küreyi geri almak ve kısa bir soğuma süresinden sonra başka bir Thrash yükü kazanmak için hareketsiz bir kürecik olan INTERACT'a geri döner. Thrash bir kez geri alınabilir.
  • Oyunda nasıl oynadığını kendi gözlerinizle görmek istiyorsanız, Twitch yıldızları Tarık "Tarik" Çelik ve Leonardo "FRTTT" Braz'ın yer aldığı VCT Lock In Grand Final gösteri maçını izlediğinizden emin olun.


Gekko'nun Meksikalı kökleri hakkında konuşan anlatı yazarı Joe Killeen, Doğu LA'nın "Meksika ile uzun süredir devam eden, nesiller arası bağları" nedeniyle evi olarak seçildiğini söylüyor.


Killeen, stüdyonun Riot Unidos Identity grubunun üyelerine, birinci nesil göçmenlere ve "Meksikalı-Amerikalı odak grubu araştırma görüşmeleri”, diğerleri arasında.


Söylemeye gerek yok, Gekko'yu yapmak için çok fazla sevgi harcandı ve onun Valorant saflarında nasıl performans gösterdiğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Valorant kademe listemizde kesinlikle en üst sıralarda yer almasını umuyoruz, ancak kuşkusuz bunun nedeni, onun arkadaşlarına biraz aşık olmamızdır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski