Valorant'ta Ne Kadar Harcadığınızı Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Valorant'ta Ne Kadar Harcadığınızı Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Valorant'ta Ne Kadar Harcadığınızı Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?


İşte Valorant'ta ne kadar para harcadığınızı nasıl kontrol edeceğiniz konusunda rehberiniz.


Valorant'ta ne kadar para harcadığınızı nasıl kontrol edebileceğinizi merak mı ediyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz, çünkü ihtiyacınız olan tek şey bu rehber. Bir Valorant oyuncusu olarak, oyunu oynarken paketler ve görünümler için çok para harcamış olabilirsiniz. Elbette, yıllar boyunca düzgün bir şekilde saymaya devam etmediyseniz, miktarın ne olacağını merak edebilirsiniz. İster sadece miktarı bilmek ister mali durumunuzu mikro düzeyde yönetmek isteyin, neyse ki bunu öğrenebilirsiniz. Bu nedenle, miktarı kontrol etmek istiyorsanız, yapmanıza yardımcı olacağımız için aşağıdaki okumaya devam etmenizi öneririz.


Valorant'ta Harcanan Para Miktarı Nasıl Kontrol Edilir


Valorant'ta Ne Kadar Harcadığınızı Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?Neyse ki Valorant, her şeyi öğrenmenin bir yolunu sunuyor. Riot desteğiyle birkaç adımı izlemeniz yeterli ve ardından hepsine sahip olacaksınız. Aşağıdaki adımları takip edin ve Valorant'ta harcadığınız para miktarını kontrol edebileceksiniz:


  • Riot'un web sitesinde, bunu yapma seçeneğini bulabileceğiniz belirli bir bölüm var. Sadece belirtilen bağlantıyı takip edin ve oraya gideceksiniz.
  • Şimdi, burada bulacağınız Oturum Aç düğmesine tıklayın ve ardından Riot hesabınızda oturum açın.
  • Bundan sonra, satın alma geçmişinizi alma seçeneği ortaya çıkmadan önce güvenlik amacıyla iki faktörlü bir kimlik doğrulaması tamamlamanız gerekecektir.
  • Şimdi Satın Alma Geçmişimi Al seçeneğine tıklayın ve ardından yaptığınız tüm satın alımları kontrol edebileceksiniz. Bu satın alımların toplamı, Valorant'ta harcadığınız para miktarıdır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski