WWE 2K23 Nasıl Ön Yüklenir – Erken Erişim Çıkış Tarihi ve Saati - Türkçe Dil Desteği

WWE 2K23 Nasıl Ön Yüklenir – Erken Erişim Çıkış Tarihi ve Saati - Türkçe Dil Desteği

WWE 2K23 Nasıl Ön Yüklenir – Erken Erişim Çıkış Tarihi ve Saati - Türkçe Dil Desteği


WWE 2K23 Önyükleme ve erken erişim – WWE 2K23, orijinal World Wrestling Entertainment'ı temel alan bir Dövüş Sporları oyunudur. Oyun Visual Concepts tarafından geliştirildi ve 2K Sports tarafından yayınlandı. Oyun tüm PlayStation ve Xbox Konsollarında ve PC'de mevcuttur. Bu 2K'nın 10. WWE Oyunu olduğundan, 3'e 3 veya 4'e 4 dövüşebileceğiniz yeni bir Savaş Modu eklediler.


Bu makalede gösterildiği gibi, bu oyunun çok sayıda sürümü olduğundan, WWE 2K23 hayranlarının çoğu erken erişim çıkış tarihleri, gerçek çıkış tarihleri ve çıkış süreleri konusunda kafası karışık. WWE 2K23'ü ilk kez oynayan çoğunuz için, oyunu nasıl önceden yükleyeceğinizi de göstereceğiz.


Bu nedenle oyunun kilidinin ne zaman açılacağından emin değilseniz, bu makale WWE 2K23'ü nasıl önceden yükleyeceğiniz ve Oyun için Erken Erişim Çıkış Tarihi ve Çıkış Zamanı konusunda size rehberlik edecektir.


WWE 2K23 Nasıl Ön Yüklenir – Erken Erişim Çıkış Tarihi ve Saati - Türkçe Dil Desteği

WWE 2K23 Erken Erişim Çıkış Tarihi ve Saati


WWE 2K23, çeşitli sürümlerde gelir. WWE 2K23 Icon Edition veya WWE 2K23 Digital Deluxe Edition için ön sipariş verdiğinizi varsayalım. Bu durumda, oyunun Standart sürümü dünya çapında kullanıma sunulmadan önce üç günlük erken erişim hakkı kazanırsınız. Hala oyuna ön sipariş vermemiş olanlar, erken erişim avantajlarının yanı sıra, birçok oyun içi özel donanım ve öğeyi de kaybediyor olacak.


Oyun dünya çapında 17 Mart Cuma günü çıkıyor ve Icon veya Digital Deluxe Edition için ön sipariş verdiyseniz, oyunu yalnızca 14 Mart Salı gününden itibaren oynayabilirsiniz. Oyun gece yarısı ET'de açılıyor, erken Erişim Çıkışı ise 13 Mart Pazartesi günü CT 23:00 civarında olacak. Ve bu nedenle, hafta sonu boyunca WWE 2K23'ün keyfini çıkarabilmeniz için Yaz Saati Uygulaması da mevcut olacak.


WWE oyuncularının oyunu erken oynamaya başlamak için kullandıkları bir hile olsa da, nadiren de olsa oyuncular, Saat dilimini Yeni Zelanda Saati olarak değiştirerek oyunun kilidini daha önce açmaya çalışırlar. Oyun ve konsol işlevlerinde sorunlara neden olduğu için bu önerilmez. Bu nedenle, sabırla sürümü beklemek ve gönül rahatlığıyla keyfini çıkarmak daha iyidir.


WWE 2K23 Nasıl Önceden Yüklenir


Boyut platformdan platforma değişse de güncellemeleri ve onunla birlikte gelen diğer paketleri yüklemek için yine de bir yığın alana ihtiyacınız olacaktır. Oyun, Xbox Series X veya S'de yaklaşık 60 GB iken, PS5 kullanırken 72 GB'a çıkıyor. Bu yüzden oyunu indirirken yeterli depolama alanınız olduğundan emin olun. Sony Playstation konsolları için resmi Önyükleme tarihi 10 Mart ve oyunun dijital sürümünü alıyorsanız, oyunu önceden yükleme seçeneğiniz zaten olmalıdır.


Oyunu Xbox'a kurmanın bir yolu olsa da oyunu satın almış olsanız da olmasanız da öncelikle Xbox uygulamasını edinin ve hesabınıza giriş yapın. Xbox uygulamasında WWE 2K23'ü arayın.


Oyuna sahip olup olmamanızdan bağımsız olarak Xbox'ta oyunu sizin için önceden yükleyecektir. Tüm X/S sürümleri görüneceğinden doğru Xbox Sürümünü seçtiğinizden emin olun. Size özel konsolunuzu seçin, oyunu alın ve kurun. Ancak, kilidi açıldıktan sonra oynamaya başlamak için oyunu satın almanız gerektiğini unutmayın.


Yani bu tamamen WWE 2K23'ün nasıl önceden yükleneceği ve hem erken erişim hem de standart sürüm oyuncuları için tam çıkış tarihi ve saati ile ilgiliydi.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski