WWE 2k23'te Bir Güreşçi Nasıl Yüklenir

WWE 2k23'te Bir Güreşçi Nasıl Yüklenir

WWE 2k23'te Bir Güreşçi Nasıl Yüklenir


Upload Created Wrestlers WWE 2K23 – WWE 2K23, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan bir Dövüş Sporları Oyunudur. Oyun, World Wrestling Entertainment'a dayanmaktadır ve oyunun halihazırda sahip olduğu özelliklerin yanı sıra, geliştiriciler yeni bir 3v3 ve 4v4 Savaş Modu da eklemiştir. WWE 2K23 harika bir oyun ve biz onu oynarken harika zaman geçiriyoruz.


WWE 2K23, süper yıldızlarınızı, arenalarınızı, şovlarınızı ve hareket setlerinizi özelleştirmenize ve tasarlamanıza ve bunları Community Creations aracılığıyla diğer WWE 2K23 oyuncularıyla paylaşmanıza olanak tanır. Diğer oyuncuların bunları indirip deneyebilmesi için kreasyonlarınızı Topluluk Yapımları Sekmesine kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca başkalarının eserlerini indirebilir ve kendiniz deneyebilirsiniz.


Ama bunu nasıl yapıyorsun? Bu nedenle, bu makale WWE 2K23'e güreşçi yükleme konusunda size rehberlik edecek.


WWE 2k23'te Bir Güreşçi Nasıl Yüklenir


WWE 2k23'te güreşçiler nasıl yüklenir?

WWE 2K23'te bir Güreşçi oluşturduğunuzda, oyun otomatik olarak eserinizi yüklemek isteyip istemediğinizi sorar. Oluşturmayı yüklemek için aktif bir İnternet bağlantınızın olması gerekir. Oluşturduğunuz süper yıldızı yükleyecekseniz istendiğinde Yükle düğmesine basın ve güreşçiyi WWE 2K23 Community Creations merkezinize kolayca ekleyebilirsiniz.


Güreşçileri daha sonra yüklemek isterseniz Ana Menü'den Online seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Ardından, Topluluk Yapımları sekmesine girin ve Yüklemeler seçeneklerini belirleyin. Mevcut boş yuvaların listesini bulacaksınız ve oluşturduğunuz güreşçiyi o yuvaya ekleyebilirsiniz ve diğer oyuncuların indirip eğlenmesi için yüklenecektir.


Unutmayın, WWE 2K23'te Superstar yükleme sınırı vardır. 80 farklı güreşçi yükleyebilirken, WWE 2K23'ünüz için 100 farklı güreşçi ve kıyafet indirebilirsiniz. WWE 2K23'te Superstar'ları hem yüklemek hem de indirmek için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın,


Güreşçilerinizi de indirebilirsiniz. Ana ekranda, Ana Menü'deki “Çevrimiçi” bölümüne gidin. Topluluk Yapımları seçeneklerini seçin ve oyunun Topluluk Bölümüne gelin. İndirilenler Bölümüne gitmek için İndirilenler seçeneğini bulun ve seçin.


Buradan pek çok farklı özel güreşçi, farklı arena, çok sayıda WWE görüntüsü vb. seçebileceksiniz. Tümü Sekmesine tıklayarak her kreasyonu görüntüleyebilirsiniz veya her Topluluk Yaratışını ayırmak için ayrı sekmeler vardır. indirmek. Seçenekler arasında şunlar bulunur:


  • süperstar
  • resim
  • Arena
  • şampiyonluk
  • Gösteriler
  • hareket setleri
  • Bankadaki para
  • Favori Süperstar

Post a Comment

Daha yeni Daha eski