WWE 2K23'te İrlandalı Kırbaç Nasıl Yapılır?

WWE 2K23'te İrlandalı Kırbaç Nasıl Yapılır?

WWE 2K23'te İrlandalı Kırbaç Nasıl Yapılır?


Irish Whip WWE 2K23 – WWE 2K23, World Wrestling Entertainment'a dayalı bir Dövüş Sporları oyunudur. 2K başlığı altında yayınlandı ve 2K adı altında 10. baskısı. Oyun, WWE Evreninden çok sayıda erkek ve kadın güreşçi içeriyor ve geliştiriciler bu 2023 baskısında yeni oyun modları ekledi.


Irish Whip, WWE tarihindeki en ünlü hareketlerden biridir ve 2K'nın WWE 2K23'ü, rakibinizi kırbaçlarken veya doğrudan iplere atarken bir Irish Whip yapma becerisini uygular. İplerin gerginliğinden dolayı rakibinizi döner dönmez hafif bir atakla vurabilirsiniz. Ancak İrlandalı Kırbacı nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, bu makaleyi okumaya devam edin. Bu makale, WWE 2K23'te bir İrlandalı Kırbaç hareketinin nasıl gerçekleştirileceği konusunda size rehberlik edecek.


WWE 2K23'te İrlandalı Kırbaç Nasıl Yapılır?

WWE 2K23'te İrlanda Kırbacı nasıl yapılır?

WWE 2K23'te bir İrlandalı Kırbaç hareketi gerçekleştirmek için rakip güreşçinizin önünde durmalısınız. Sol çubuğunuzu diğer güreşçiye doğru hareket ettirerek bir güreşçiyi hedef alabilirsiniz. O zaman onu kapmak için önce Xbox'taysanız B düğmesine veya Playstation'da Circle düğmesine basmalısınız. Ardından sol çubuğunuzu rakibinizi kırbaçlamak istediğiniz yöne doğru hareket ettirin. Ancak Çekiç Fırlatma ve Güçlü İrlandalı Kırbaç Hareketleri için girdilerin farklı olduğunu unutmayın çünkü bu hareketlerin ikinci kısmı için Daire veya B Düğmesine basmanız ve basılı tutmanız gerekirken, İrlandalı Kırbaç hareketi için yalnızca Sol Çubuk ile birlikte B veya Daire.


Irish Whip hareket düğmesi konfigürasyonları hakkında hızlı bir özet


  • Birinci kısım için (Kapma): Xbox'taysanız B düğmesine, Playstation'daysanız Yuvarlak Düğmesine basın.
  • İkinci kısım için (rakibi kırbaçlamak): B'ye veya Çembere basın ve sol çubuğu rakibe doğru hareket ettirin.


İrlandalı Kırbaç hareketini her zaman kullanmayın. WWE 2K23'te İrlandalı Kırbaç kullanmanın en iyi zamanı, rakibinizin sersemletildiği veya yeterli miktarda hasar aldığı zamandır. Ayrıca, John Cena 2K Showcase'de ilerlemek için Irish Whip hareketini gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmayın. Hala zamanlamalarla mücadele ediyorsanız, İrlandalı Kırbaç Hareketlerinizi uygulamaya başlayın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski