WWE 2K23'te Jeton Nasıl Alınır?

WWE 2K23'te Jeton Nasıl Alınır?

WWE 2K23'te Jeton Nasıl Alınır?


WWE 2K23 Tokens - WWE 2K23, 2K Sports tarafından yayınlanan bir dövüş sporları oyunudur. WWE 2k23, World Wrestling Entertainment'a dayanmaktadır ve bu onların 2K bayrağı altındaki 10. oyunudur. Oyun, Warmode gibi yeni oyun mekanikleriyle birleştirilmiş mükemmel grafiklere sahiptir. Oyun ayrıca tüm konsollarda ve PC'de mevcuttur.


Tam WWE 2K23 kadrosunu elde etmek için satın alma kapılarının ardında kilitli farklı güreşçilerin kilidini açmanız gerekir. Oyundaki birçok özel öğenin kilidini açmak için Sanal Para Birimi, Mağaza Jetonları ve MyFaction Puanları gereklidir ve bu makale, oyundaki farklı güreşçilerin kilidini açmak için gereken Jetonları veya Dükkan Jetonlarını elde etmekle ilgilidir. Bu makale, bu nedenle, nasıl yapılacağı konusunda size yardımcı olacaktır. WWE 2K23'te jetonları almak için.


WWE 2K23'te Jeton Nasıl Alınır?

WWE 2K23'te Jeton Nasıl Alınır?

WWE 2K23, WWE 2K22'ye benzer şekilde kilidini açabileceğiniz çok çeşitli güreşçilere ve süper yıldızlara sahiptir. Güreşçilerin bir kısmı maç oynayarak ve zorlukları tamamlayarak kazanılabilirken, çoğu satın alma duvarlarının arkasında kilitli ve kilidini açmak istiyorsanız oyun içi mağazaya gitmeniz ve satın alınabilir sekmesine tıklamanız gerekiyor. Kilitli birçok farklı güreşçi, arena ve unvan bulacaksınız ve bunların kilidini açmak için jetonlara ihtiyacınız olacak.


WWE 2K23'teki jetonlar, hem Quickplay hem de Universe maçlarında oyundaki farklı maçları tamamlayarak kazanılabilir. Her maçın bitiminden sonra bir yıldız derecelendirmesi alacaksınız. Bu derecelendirme, savunmadaki hünerinize, imza hücumunuza, unutulmaz anlarınıza, abartılı dramınıza ve menzilli hücumunuza göre ödüllendirilecektir.


Ancak mağaza jetonlarını almanın anahtarı, oynadığınız oyuna bağlıdır. Mağaza jetonlarını alabilmeniz ve en sevdiğiniz güreşçilerin veya arenaların kilidini mağazanın kendisinden hemen açabilmeniz için her oturumda bir dizi oyun oynamayı alışkanlık haline getirmeniz daha iyi olur. Maçları ileri geri oynayın, her iki takım da hücumda güçlenir. Yükselen dramanızı ve menzilli saldırınızı artırmak için iğneleri denemeyi ve bitiricileri çalıştırmayı deneyebilirsiniz, ters çevirmeler ise savunmaya yardımcı olabilir.


WWE 2K23'te ne kadar çok jeton kazanırsanız, o kadar çok koleksiyon ve güreşçinin kilidini açacaksınız ve bununla birlikte, günlük olarak öğütme alışkanlığını sürdürmeyi başarırsanız, mağaza jetonlarıyla çok sayıda güreşçinin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca bunun MyFaction belirteçleriyle hiçbir şekilde ilgili olmadığını unutmayın. Weekly Towers ve Proving Ground modlarını oynayarak MyFaction jetonları alabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski