WWE 2K23'te Kombolar Nasıl Yapılır?

WWE 2K23'te Kombolar Nasıl Yapılır?

WWE 2K23'te Kombolar Nasıl Yapılır?


WWE 2K23 komboları – WWE 2K23, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan bir Dövüş Sporları Oyunudur. Seri, kombo düğmeleri sıralamasını kolaylaştıran ve bu yıl daha fazla oyuncuyu kemerlerinin altına alabilmeleri için düğme ezme benzeri kontrollere indirgeyen yeni bir savaş sistemi içeriyor. WWE 2K22 bir geri dönüş oldu ve 2K23, yeni 3'e 3 ve 4'e 4 Savaş Modları ekledikçe önemli ölçüde gelişti.


Yeni WWE 2K23, savaş sırasında oyunculara karşı kullanabileceğiniz birçok hafif, ağır ve kapma kombinasyonuna sahiptir. Mücadeleleri tamamlamak ve maçları kazanmak için bu kombinasyonlarda ustalaşmak bir zorunluluktur. Ancak nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, bu makale yardımcı olacaktır.


WWE 2K23'te Kombolar Nasıl Yapılır?

WWE 2K23'te kombolar nasıl yapılır?

WWE 2K23'te gerçekleştirebileceğiniz üç farklı kombo vardır. Onlar


  • Hafif Kombinasyonlar
  • Ağır Kombolar
  • Komboları Yakala

WWE 2K23'te Hafif Kombo nasıl yapılır?

Işık kombinasyonlarını gerçekleştirmek kolaydır ve yalnızca tek bir düğmeye basmanız yeterlidir. Bir Hafif kombo için, Xbox için X düğmesine veya PlayStation için Kare düğmesine birden çok kez dokunabilirsiniz. Hafif Kombinasyonlarınıza başlamak için X veya Kare düğmelerini spam göndermeye başlayın.


WWE 2K23'te Ağır Kombo nasıl yapılır?

Bununla birlikte, ağır kombinasyonlar, farklı düğmelerin bir kombinasyonunu kullanmanızı gerektirir. WWE 2K23'te Heavy kombolar kullanıldığında, bunu genellikle bir dizi düğmeye basma takip eder ve Xbox için A veya PlayStation için X ile biter. Örneğin, desenler Xbox'ta X+X+X+A ve PlayStation kullanıcıları için Kare+Kare+Kare+A gibi görünür.


WWE 2K23'te Grab Combo nasıl yapılır?

Grab Combos, Xbox için B veya Playstation için Circle dahil olmak üzere farklı düğmelerin bir kombinasyonuna basmanızı gerektirecektir. Ancak bu kombinasyonların neden bu kadar önemli olduğunu sorabilirsiniz. Her dövüşçünün kendi hareket seti vardır. Bunu maç sırasında Duraklat Menüsüne giderek ve o oyuncunun her hareket setini görerek görebilirsiniz. Bu, savaşta ne tür bir güreşçi kullandığınızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski