WWE 2K23'te Kıyafetler Nasıl Değiştirilir

WWE 2K23'te Kıyafetler Nasıl Değiştirilir

WWE 2K23'te Kıyafetler Nasıl Değiştirilir


WWE'nin en son eklediği WWE 2K23 kısa süre önce yayınlandı. Serinin yirmi üçüncü taksitidir ve çevrimiçi çok oyunculu, haftalık kuleler ve hizip savaşları gibi bir dizi heyecan verici özelliğin yanı sıra yıl boyunca arada bir piyasaya sürülecek yeni temalı kart paketlerini içerir. WWE serisinin oyunlarının her zaman bilindiği şeylerden biri kişiselleştirmedir.


Önceki WWE'de olduğu gibi, hem önceden var olan hem de özel güreşçiler için özel kıyafetler oluşturabilirsiniz ve aynısını WWE 2K23'te nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız doğru yere geldiniz! dalın!


WWE 2K23'te Kıyafetler Nasıl Değiştirilir

WWE 2K23'te Kıyafetler nasıl değiştirilir?

Kıyafette veya herhangi bir karakterde herhangi bir değişiklik yapmak için, aynısını topluluk paketinden indirmiş veya kendiniz oluşturmuş olun, kreasyonlar bölümüne erişmeniz gerekir. Benzer şekilde, sahip olduğunuz herhangi bir güreşçinin varsayılan kıyafetlerinde değişiklik yapmak için, bunu "Kreasyonlar" a gidip "Süper Yıldızlar" a tıklayarak yapmanız gerekecek. Aynısını açtıktan sonra, alternatif olarak özel kıyafetlerin seçildiğinden emin olun.


Buradan bir süperstar seçin, kıyafet seçeneklerini ve yuvaları gözden geçirin ve olmasını istediğiniz gibi tasarlayın ve kaydedin. Bu kıyafeti artık dilediğiniz zaman alternatif olarak kullanabilirsiniz. Kıyafetler arasında nasıl geçiş yapabileceğinizi merak ediyorsanız, işte böyle:


Bir maça girmek için hızlı menüye gidin, ancak bunu yapmadan önce, yukarıda belirtilen adımları doğru bir şekilde yaptıysanız, "Alt Attire X" seçeneğini göreceksiniz. Bu yöntem çok kafa karıştırıcıysa, daha basit bir yöntem var. Sadece ana menüye gidin ve oradan seçenekler alt menüsünü açın ve Kadro'yu seçin. Oradayken, sizin için uygun olan güreşçilerin listesine bakın ve kıyafetini değiştirmek istediğiniz Güreşçiye tıklayın.


Daha sonra bir "biyo" seçeneği göreceksiniz. Biyo seçeneğinde, kıyafet olacak ve oradan itibaren herhangi bir kıyafeti varsayılan seçenek olarak ayarlayabileceksiniz. Varsayılan kıyafeti veya değiştirilmiş olanı ayarlayın ve kaydet düğmesine basın. Tamamlandığında, seçilen seçenek varsayılan seçim haline gelir ve onu varsayılan yapmak için tekrar değiştirmeniz gerekir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski