WWE 2K23'te Özel Müzik ve Şarkılar Eklemenin Bir Yolu Var mı?

WWE 2K23'te Özel Müzik ve Şarkılar Eklemenin Bir Yolu Var mı?

WWE 2K23'te Özel Müzik ve Şarkılar Eklemenin Bir Yolu Var mı?WWE 2K23 Özel Müzik – WWE topluluğu, yıllardır WWE 2K oyununa dahil edilen özel müzik ve temaları soruyor. Ayrıca tamamen yeni WWE 2K23'te durumun böyle olup olmayacağını bilmek için çok hevesliler. Yani, Visual Concepts tarafından geliştirilen bu çok oyunculu oyunun topluluğun isteklerine bir cevap olup olmadığı sorusuna geliyor.


Bu kadar çok talebin nedenleri çoktur. Bunlardan birkaçı: oyunda olmayan bir tema eklemek, oyunu geliştirmek ve oyuna daha fazla lezzet katmak vb. WWE 2K23 oyunundaki özel müzik ve şarkılar hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!


WWE 2K23'te Özel Müzik ve Şarkılar eklemenin bir yolu var mı?

WWE 2K22'nin oyuncularının özel müzik veya şarkılar eklemesine izin vermemesi gibi, en son WWE 2K23 için de aynı şey geçerli. Bu nedenle, Stone Cold Steve Austin'in Heel teması veya AJ Styles'ın TNA teması gibi 2000'lerin başındaki klasik temaları eklemek isteyen biriyseniz, bunu yalnızca aşağıdaki uygulamalardan bazı harici yardımlarla yapabileceğinizi söylemek bizi çok üzüyor. Spotify veya Youtube.


WWE 2K23'te Özel Müzik ve Şarkılar Eklemenin Bir Yolu Var mı?Xbox One veya PlayStation 4 piyasaya sürülmeden önce, WWE 2K video oyunları ve hatta eski THQ WWE oyunları, oyuncularına özel müzik ekleme seçeneği sunuyordu. Ancak ne yazık ki, yeni WWE 2K oyunlarında aynı eksikliğin olması bir süredir yaygın. Xbox 360 ve PlayStation 3 günlerinde, özel müzik eklemek oldukça basitti. Bir USB sürücü/CD yardımıyla konsola kolayca indirilebilir. Ne yazık ki, yeni konsolların piyasaya sürülmesiyle artık durum böyle değil.


Bir gün Visual Concepts'in oradaki hayranların dileklerini gerçekten yerine getirip getirmeyeceğini ve bu konsepti belki bulut kitaplıklarının veya Spotify'ın yardımıyla veya onlara en uygun olanı kullanarak WWE 2K video oyunlarına entegre edip etmeyeceğini merak ediyoruz. Şimdi, bunların hepsi gelecekteki görüşmeler. Şu anda, bu konsept WWE 2K23'te mümkün değil.


WWE 2K23'te özel müzik ve şarkı eklemenin bir yolu olup olmadığı hakkında bilinmesi gereken tek şey bu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski