Bloodborne Ne Zaman PC Portu Alıyor?

Bloodborne Ne Zaman PC Portu Alıyor?

Bloodborne Ne Zaman PC Portu Alıyor?


İşte PC için Bloodborne bağlantı noktası hakkında bilmeniz gerekenler.


Yazılım hayranları her yerde PC için bir Bloodborne bağlantı noktası istiyor. Ve sık sık hazırlık aşamasında olduğu veya iptal edileceğine dair söylentiler oldu. Ama gerçekten neler oluyor? İşte taşıması ve çıkış tarihi hakkında bilmeniz gereken her şey.


Bloodborne PC Bağlantı Noktası mı Alıyor?


Bloodborne Ne Zaman PC Portu Alıyor?


Ne yazık ki hayır, bu makalenin yazıldığı sırada, Bloodborne bağlantı noktasının PC'ye geleceğine dair bilinen bir bilgi yok. Bloodborne, 2015 yılında piyasaya sürüldü, bu nedenle Bloodborne'un bir PC bağlantı noktası alması için bolca zaman vardı. Ancak işler devam ederken, Bloodborne'un yakın zamanda bir PC versiyonunu alma şansı çok düşük.


Bu, Xbox Expansion Pass podcast'inde Jeff Grubb tarafından da onaylandı. İçinde "Bloodborne'a ne olduğu" sorulduğunda, "hiçbir şey olmuyor" diye yanıt veriyor ve From Software, Elden Ring ile meşgul oluyor. Ve oyunun dağınık kodu nedeniyle bağlantı noktası mümkün değil. Bunu taşımak için From Software'in onu taşıyan geliştiriciyle aktif olarak çalışması gerekecektir.


Ve bu podcast 6 ay önce gerçekleşmiş olsa da, Elden Ring DLC veya Armored Core 6 gibi gelecek projeleri düşünürsek, meşgul oldukları kısım bugün hala geçerli.


Pek çok kişinin PS4'e özel olmasına rağmen PC sürümünün çıkmasını beklemesinin nedeni, PS'ye özel oyunların PC'ye gelmesi yönündeki son trend. İlk olarak Horizon Zero Dawn ile başladı, PC birçok PlayStation özel oyununun ve hatta God of War ve The Last of Us gibi büyük oyunların çıkışını gördü.


Ancak şu an itibariyle, Bloodborne'un PC'ye ne zaman geleceğine dair resmi bir çıkış tarihi yok.


PC'de Bloodborne Oynayabilir Misiniz?

Hayır, PC'de Bloodborne oynayamazsınız. PS5 için bir remaster bile yok. Bu nedenle, yakın zamanda bunun için bir PC bağlantı noktası olması pek olası değildir. Ancak, Bloodborne 2 duyurulduğunda bunun için bir bağlantı noktasının gelişmeye başlama şansı var.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski