COD MW2 ve Warzone 2'de Mahkum Hayalet Görünümü nasıl elde edilir

COD MW2 ve Warzone 2'de Mahkum Hayalet Görünümü nasıl elde edilir

COD MW2 ve Warzone 2'de Mahkum Hayalet Görünümü nasıl elde edilirÇok yakında cep telefonları için yeni bir Call of Duty oyununun çıkacağından haberdarsanız, COD MW2/Warzone 2.0 oynarken gerçekten iyi ödüller alabileceğinizi bilmenizde fayda var. Ghost operatörü için.


Bu nedenle, Frondtech'in bu makalesinde, COD MW2 ve Warzone 2.0'da Condemned Ghost kaplamasını nasıl alacağınız konusunda size rehberlik edeceğiz.


COD MW2 ve Warzone 2'de Mahkum Hayalet Görünümü nasıl elde edilir

COD MW2 ve Warzone 2'de Mahkum Hayalet Görünümü nasıl elde edilir

Warzone 2.0 ve MW2'de Condemned Ghost görünümünü elde etmek için tek yapmanız gereken, 2023'te piyasaya sürülecek olan COD Warzone Mobile'a ön kayıt yaptırmak. Köprüye tıklayın ve MW2 ve Warzone 2.0 için kullandığınız hesapla kaydolun. Condemned Ghost operatör görünümünün yanı sıra diğer bazı ödülleri almak için PC veya PlayStation hesabınız olsun.


COD, sadık oyuncu tabanını ödüllendirmesiyle tanınır ve halihazırda başka oyunlar oynayan oyuncular için bir ödül olması oldukça bekleniyordu. Aynısı, Ghost Operator görünümü ve Prince of Hell X12 silah planı, Dark Familiar amblemi, Foe's Flame Vinyl ve Archfiend M4 silah planı dahil olmak üzere birkaç başka öğe şeklinde verildi.


Bu ödülleri almak için tek yapmanız gereken, daha önce de belirttiğimiz gibi MW2 ve Warzone 2.0 oynamak için kullandığınız hesapların aynısını kullanarak oyunu ön sipariş vermek.


Ayrıca, küresel bir kilometre taşından bahsedildi ve bu aşamaya gelindi, yani bu artık mümkün değil ve bu ödüller onaylandı. Dikkat edilmesi gereken bir diğer şey de Battle Pass ilerlemesidir. Kaynaklar, bu oyunların üçündeki ilerlemenin bazı ek ödüller için bağlantılı olabileceğini bildirdi.


Size kalan tek şey oyunu çıktıktan sonra denemek ve ödüllerinizi almak! Yıllar boyunca bir dizi sınırlı sayıda Hayalet Operatör dış görünümü vardı ve bu, bunların içindeki yerini alıyor gibi görünüyor, bu yüzden hala fırsatınız varken onu kaptığınızdan emin olun.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski