Diablo 4 resmen altın oldu

Diablo 4 resmen altın oldu

Diablo 4 resmen altın oldu


Eskisi kadar anlam ifade etmiyor ama yine de iyi bir haber.


Bu, canlı hizmet oyunları ve ilk gün yamaları çağında pek bir şey ifade etmiyor, ancak "altına gitmek" hala eğlenceli küçük bir kilometre taşı ve bugün Blizzard, Diablo 4'ün (yeni sekmede açılır) resmi olarak bu çizgiyi aştığını duyurdu.


Diablo genel müdürü Rod Fergusson, "Altın olmak, bu ikonik serinin yeni nesil taksitini hazırlamak için çok sıkı çalışan inanılmaz Diablo 4 ekibi için bir dönüm noktasıdır" dedi. "Bu, 6 Haziran lansmanımıza yönelik somut ve anlamlı bir adım.


"Oyuncular ister serinin kıdemlileri ister ilk kez oyuna giriyor olsunlar, herkesin tam oyunu deneyimlemesini bekleyemeyiz: inanılmaz hikaye anlatımında yer alma, karakter sınıfları ve yapıları ile denemeler yapma ve oyunsonu ve oyunun ne olduğunu keşfetme Sanctuary'nin sunduğu karanlık dünya."


"Gone gold", fiziksel medyanın eski güzel günlerine bir göndermedir ve temel olarak, geliştiricilerin oyunun bir yayın sürümünü kilitledikleri anlamına gelir: Olabildiğince eksiksiz ve hatasız ve şimdi devam etme zamanı kutulara koyun ve mağazalara gönderin. Bitti!


Oyun geliştirmenin gerçekten bitmediği bir canlı hizmet dünyasında işler farklıdır. Ancak geliştiricilerin yine de bir noktada "gönder" anını taahhüt etmeleri gerekiyor, bu yüzden hala bunun gibi "altın" duyurularımız var. Ve bu, beklemenin neredeyse sona erdiğini gösterdiği için bile oldukça büyük bir mesele: Yapılanlar yapıldı ve geri alınamaz - sanırım lansman sonrası yamalar dışında.

Ancak mesele şu ki, Fergusson'un ima ettiği gibi, açık beta testi sırasında keşfedilen bazı beklenmedik tuhaflıkların neden olduğu son saniye gecikmeleri konusunda endişelenmeyi bırakabiliriz: Diablo 4, 6 Haziran'da %100 olarak çıkacak. tam sürümde bekleyebileceğiniz değişikliklerin özeti

Post a Comment

Daha yeni Daha eski