Diablo 4 Transmog Sistemi Açıklandı

Diablo 4 Transmog Sistemi Açıklandı

Diablo 4 Transmog Sistemi AçıklandıDiablo 4 Transmog – Diablo 4'te Transmog Sistemini nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, o zaman daha fazla kendinizi yormayın, size yardımcı oluyoruz. Diablo Immortal'ın çıkmasını bekleyip oynayamadığımız dün gibi. Ve bununla birlikte, Diablo serisinin 4. bölümü yayınlanacak ve heyecan çok yüksek. En yeni Diablo serisi, tümü 6 Haziran 2023'te piyasaya sürülecek olan, yaklaşan RPG'de tanıtılan birçok yeni özelliği sizin için saklıyor.


Oyunun sahip olacağı yeni özelliklerden biri, temel olarak karakterinizin görünümünü değiştirmenize ve onu istediğiniz gibi kişiselleştirmenize izin veren Transmog Sistemidir. Aşağıdaki kılavuz, bu Transmog sistemini nasıl kullanabileceğinizi ve kozmetikleri nasıl donatabileceğinizi gösterir.


Diablo 4'te Transmog Sistemini nasıl kullanabilirsiniz?

Erişmeniz gereken ilk ve en önemli şey Gardırop. Onu Fractured Peaks'teki Kyshovad Inn'in içinde bulacaksınız. Burada, karakterinizin zırh parçalarını ve diğer eşyalarını Transmog Sistemi ile hiçbir istatistik kaybetmeden kişiselleştirebileceksiniz.


Diablo 4 Transmog Sistemi Açıklandı


Daha yeni tasarımlar arıyorsanız, önce Demirci'ye gitmeniz gerekir. Ardından, oraya ulaştığınızda, "kurtarmada yeni görünümün kilidini açar" seçeneğine tıklayın. Bu seçenek, küçük bir kazma simgesinin hemen yanında bulunur. Bundan sonra, Gardıropta, Görünüm Sekmesine gitmeniz gerekecek. Orada, her dişli yuvası için mevcut kurtarılmış tasarımlardan herhangi birini seçin.


Favori kıyafetinize daha hızlı erişmek için Takım sekmesinde kozmetik teçhizatınızı kaydedin. Ancak, görünüşünüz değişse bile, bunların istatistiklerinizi hiçbir şekilde etkilemediğini unutmayın. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç varyantınız var. Bunlar:


  • Varsayılan Görünüm
  • Donanımsız Görünüm
  • Diğer Kilitsiz Görünümler


Diablo 4'teki Transmog Sistemi hakkında bilinmesi gerekenler bu kadar. Umarım rehber size yardımcı olmuştur. 6 Haziran'daki çıkışla birlikte game pass'te alıp alamayacağınız veya oyunda Coop çok oyunculu olup olmadığı hakkında sorularınız olabilir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski