Diablo 4'te Coop Multiplayer var mı?

Diablo 4'te Coop Multiplayer var mı?

Diablo 4'te Coop Multiplayer var mı?


Diablo 4 coop – Diablo 4, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon RPG Oyunudur. Diablo 4, zaten ünlü olan Diablo Serisinin dördüncü taksitidir. Bu Çok Oyunculu Hack and Slash Dövüş Oyunu, ustalaşılması gereken farklı yeteneklerle birlikte katledilmesi gereken sonsuz sayıda düşman içerir.


Diablo IV, İşbirliği Moduna sahiptir ve arkadaşlarınızla oynamak bu oyunda yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Bu nedenle, Diablo IV'te arkadaşlarınızla nasıl geçineceğinizden emin değilseniz, bu makale yardımcı olabilir.


Bu makale, Diablo 4'te Coop'u nasıl oynayacağınız konusunda size rehberlik edecek.


Diablo 4'te coop modu nasıl oynanır?

Diablo 4 en çok arkadaşlarla oynandığında keyif alır; bu nedenle, bu oyunda bir işbirliği oturumu ayarlamak oldukça basittir. Ancak Diablo 4'te Coop Mode'u nerede ve nasıl oynayacağınızı oyun size söylemediği için dikkatli olmalısınız. Yani Diablo 4'te Coop Mode'u oynamak için yapmanız gereken bu.


  1. Diablo 4 Oyununu çalıştırın.
  2. Oyun Menüsüne gidin.
  3. Sosyal Sekmesine tıklayın.
  4. Birlikte oynayabileceğiniz arkadaşlarınızı eklemeniz gerekecek, bu yüzden Arkadaş Ekle'ye tıklayın.
  5. Listenize eklemek istediğiniz arkadaşınızın BattleTag veya Email ID'sini girin.
  6. İstek Gönder Düğmesine basın.
  7. Unutmayın, Sosyal Sekmesi altında bulabileceğiniz Yerel Oyuncular Bölümüne giderek yakındaki oyuncuları da eklemeyi deneyebilirsiniz.
  8. İsteğinizi kabul ettiklerinde, adlarının arkadaş listesinde göründüğünü göreceksiniz.
  9. İsimlerini seçin ve onları partinize davet edin. Alternatif olarak, partilerine katılmanıza izin vermelerini isteyebilirsiniz.


Diablo 4'te Coop Multiplayer var mı?Ancak, Diablo 4'teki Prologue görevini tamamlayana kadar çok oyunculu oynayamayacağınızı unutmamak en iyisidir. Kırılmış Tepe'nin başkenti Kyovashad City'ye ulaşmak, Çok Oyunculu mod açılmadan önce en iyisi olacaktır. Ama endişelenme; çok uzun sürmez ve yakında arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ayrıca, takımınızda dörtten fazla oyuncuya sahip olamayacağınızı ve büyük bir arkadaş grubuyla oynamak istiyorsanız, çeşitli çok oyunculu Gruplar arasında bölünmenin daha iyi olacağını unutmayın.


Oyun, arkadaşlar tarafından oynandığında mükemmeldir; ancak solo oyuncular için de keyifli bir deneyim. Farklı sınıflardan arkadaşlarınız varsa, takım oluşturmak daha iyidir, böylece her oyuncu bir araya geldiğinde sinerjiden faydalanabilir. Örneğin, Büyücüler kalabalığı kontrol edebilirken, Druidler düşmanları yavaşlatabilir, bu da Barbarların Whirlwind veya Flurry becerileriyle eşleştirilmiş bir yakın dövüş saldırısını öfkelendirmelerini kolaylaştırır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski