Easy Resident Evil 4 Handcannon yöntemi, Paralı Askerler modu için kötüdür

Easy Resident Evil 4 Handcannon yöntemi, Paralı Askerler modu için kötüdür

Easy Resident Evil 4 Handcannon yöntemi, Paralı Askerler modu için kötüdür


Resident Evil 4'te Leon Kennedy olarak doğru silahı kullanmak hayatta kalmak için çok önemlidir. Bazı hayranlar, Resident Evil 4 Handcannon'ın kolayca alınabileceğini iddia ediyor.


Leon Kennedy'nin yerinde olsaydık, çok güçlü silahlar da arıyor olurduk. Resident Evil 4'te Los Iluminados tarikatıyla savaşmak çoğu zaman çok kötü hissettirse de cephaneniz bitmeye başladığında yine de korkunç bir çabadır. Ancak Resident Evil 4 Handcannon ile her şeytani düşmanı yenmek çocuk oyuncağı olabilir. Resident Evil 4 Mercenaries modunun gelişiyle, uzman RE oyuncuları kaosu birlikte aşmak için bir araya geliyor.


Resident Evil 4 alt dizininde, RE4 versiyonunun hayranları, oyunu olabildiğince verimli bir şekilde yenmek için bilgilerini bir araya getiriyor. Reddit kullanıcısı 'Zairy47', "El Topunu elde etmenin zor olduğunu... ancak 3 Paralı Asker aşamasının hepsinde S rütbesi alarak elde edebileceğinizi" açıklıyor.


Bu göz korkutucu bir görev gibi görünse de, hevesli Resident Evil 4 remake hayranı "dün hardcore'u bitirdik […] bu yüzden az önce Mercenaries oynuyordum ve Leon ile Village'da, Luis Castle'da ve Krauser Island'da S aldım... mesaj [o] Hunk'ın kilidini açtım [...] sonra bonus dükkanından Handcannon'u satın alabileceğimi söyleyen bir mesaj aldım.


Normalde, bonus silahlar kullanılmadan profesyonel zorluk seviyesinde oyun tamamlanarak açılır. Ancak, Paralı Askerler modunun gelişi, onu elde etmenin çok daha kolay olduğu anlamına gelir. Handcannon, çoğu durumda tek atışta hasar verebilen oldukça güçlü bir revolver tabancadır.

YouTuber 'Gaming With Griff Griffin' bu yeni metodolojiyi de doğruluyor. "Paralı askerler modu size Handcannon'un kilidini açmanız için alternatif bir yol sunuyor ve dediğim gibi [oyuncular için] çok daha kolay bir zaman. Bu şey artık ortalama bir oyuncu için erişilebilir, ”diyor YouTuber. Oyuncular RE4 Mercenaries modunun üç aşamasında da S-Rank aldığı sürece, tabanca cennetine giden yolda olacaksınız.


Mercenaries modundaki her karakterin de kendi özel yeteneği vardır, bu da düşmanları yarıp geçmeyi ve gıpta ile bakılan S-Seviyesini elde etmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. Redditor 'KamiAth', YouTuber'ın yöntemlerini tekrarlayarak, "çok kolay, eski RE4-6 Mercs'in aksine ölebilir ve skoru koruyabilirsiniz. Yeni en yüksek derece S++'dır."


Peki, ne bekliyorsun? Handcannon kapılmaya hazır ve onu ele geçirmek için zaman kaybetmek istemeyeceksiniz. Resident Evil 4 Infinite Ammo yükseltmesiyle eşleştirdiğinizde durdurulamaz olacaksınız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski