Elden Ring Büyüleyici Dal: Nasıl Alınır ve Kullanılır

Elden Ring Büyüleyici Dal: Nasıl Alınır ve Kullanılır

Elden Ring Büyüleyici Dal: Nasıl Alınır ve Kullanılır


Elden Ring'deki Büyüleyici Dal hakkında her şeyi içeren bu kılavuza göz atın.


Hiç merak ettiniz mi, ya düşmanınız yanınızda savaşırsa? Elden Ring'de bunu yapmak Bewitching Branch'in yardımıyla mümkün. Oyuncunun bir düşmanı büyülemesine veya cezbetmesine izin veren bir Sarf Malzemesidir. Bundan sonra, büyülenmiş düşman geçici olarak bir müttefike dönüşür. Ancak Büyüleyici Dal, kullanılabilmesi için işlenmesi gerektiğinden kolayca elde edilemez. Bununla birlikte, Büyüleyici Dalı şu şekilde üretebilir ve kullanabilirsiniz.


Elden Ring'de Büyüleyici Dal Nasıl Elde Edilir (Tarif)


Elden Ring Büyüleyici Dal: Nasıl Alınır ve Kullanılır

Elden Ring Büyüleyici Dal: Nasıl Alınır ve KullanılırElden Ring'de Büyüleyici Dalı aşağıdaki öğeleri kullanarak işleyerek elde edebilirsiniz.


  • Fevor'un Yemek Kitabı (3)
  • 1x Kutsal Tomurcuk
  • 1x Miquella'nın Zambak


Üretimin yanı sıra Büyüleyici Dal'ı bir tüccardan satın alarak da elde edebilirsiniz. Örneğin, bir Göçebe Tüccardan 1600 Rün karşılığında toplam 5 Büyüleyici Dal satın alabilirsiniz. Bu Göçebe Tüccar, Göller bölgesindeki Liurnia'daki Bellum Kilisesi'nin yakınında yer almaktadır.


Ayrıca Bewitching Branch'i cesetlerden yağmalayarak da elde edebilirsiniz. Kesin olmak gerekirse, bu Sarf Malzemesini Ağlayan Yarımada'daki Hac Kilisesi'nin kuzey ucunda bulunan bir cesetten alabilirsiniz. Ayrıca, cesedin birden fazla yarasa tarafından çevreleneceğini unutmayın.


Büyüleyici Dal Nasıl Kullanılır?

Elden Ring'de Büyüleyici Dal'ı kullandıktan sonra, düşmanınız kısa süreliğine sizinle güçlerini birleştirecek. Ancak, her kullandığınızda size 14 Odak Noktasına mal olur. Bu nedenle, bu Sarf Malzemesini ne zaman kullanacağınız konusunda dikkatli olun. Neyse ki, Envanterinizde aynı anda en fazla 10 Büyüleyici Dal bulundurabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski