Elden Ring Denenecek En İyi Gizemli Silahlar (2023)

Elden Ring Denenecek En İyi Gizemli Silahlar (2023)

Elden Ring Denenecek En İyi Gizemli Silahlar (2023)


İşte Elden Ring'de deneyebileceğiniz en iyi Esrarengiz Silahlardan bazıları.


Elden Ring'de Arcane Weapons ile düşmanları yok etmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, denemek için mümkün olan en iyi seçenekleri bilmeniz önemlidir. Arcane Weapons temelde Arcane Stat ile ölçeklenen silahlardır. Bu istatistik, bir oyuncunun yenilmiş düşmanlardan öğeleri Keşfetme yeteneğine katkıda bulunur. Bu oyunda Arcane Stat ile ölçeklenen birkaç silah türü var. Dolayısıyla, bu geniş çeşitlilik nedeniyle birini seçmeyi oldukça zorlaştırıyor. Bununla birlikte, bir savaşta avantaj elde etmenize yardımcı olabilecek En İyi Arcane silahlarının bir listesi burada.


Elden Ring En İyi Gizemli Silahlar


Elden Ring Denenecek En İyi Gizemli Silahlar (2023)Elden Ring'de bir kez denemeniz gereken En İyi Esrarengiz Silahların listesi burada.


 • Kan Nehirleri
 • Marais Cellat Kılıcı
 1. Mohgwyn'in Kutsal Mızrağı
 2. Kanlı Helice
 3. Reduvia


Kan Nehirleri

Açıkçası, Rivers of Blood gerçekten Elden Ring'deki en iyi Gizli Silahtır. Bu ölümcül Katana, Gizem, Güç ve El Becerisi ile ölçeklenir ve orta mesafedeki rakipleri yok etmek için idealdir. Etkili Ceset Yıkıcı Silah Becerisi ile bir rakibi kolayca dilimleyebilirsin. Ayrıca, Kan Nehirleri de biriktikten sonra Kan Kaybı durum etkisine neden olur.


 • Fiziksel Hasar – 76
 • Gereksinimler
 1. Gizli – 20
 2. Güç – 12
 3. Beceri – 18


Marais Cellat Kılıcı

Marais Cellat'ın Kılıcı, Büyü ve Güç ile ölçeklenen Büyük bir Kılıçtır. Tirbuşon saldırısı acımasızdır ve öne çıkan hiçbir şeye kesinlikle merhamet göstermez. Ayrıca, Eochaid'in Dans Eden Kılıcını kullanarak rakibe en şiddetli şekilde sürekli hasar verebilirsiniz. Bu kılıcı, içine enerji aşılamak için şarj edebilirsiniz, bu da saldırının menzilini ve süresini artıracaktır.


 • Fiziksel Hasar – 94
 • Gereksinimler
 1. Esrarengiz – 23
 2. Güç – 24
 3. Beceri – 14


Mohgwyn'in Kutsal Mızrağı

Elden Ring'deki bu Esrarengiz Silah, Mohgwyn'in Kutsal Mızrağı olarak bilinen bir Mızraktır. Bu mızrak bir trident gibi görünür ve Arcane, Strength ve Dexterity ile ölçeklenir. Gerçekten bir grup düşmanın ciddi şekilde acı çektiğini görmek istiyorsanız, Bloodboon Ritual olarak bilinen özel becerisini kullanmalısınız. Bu mızrağın keskin kenarlarıyla, rakiplere zamanla hasar veren bir Kan Kaybı durum etkisi uygulayabilirsiniz.


 • Fiziksel Hasar – 96
 • Gereksinimler
 1. Esrarengiz – 27
 2. Güç – 24
 3. Beceri – 14


Kanlı Helice

Bu Ağır Sokma Kılıcı, bir rakibi cezalandırmakta asla başarısız olmaz. Rakipleri biçmek için özel olarak tasarlanan Bloody Helice, yalnızca muazzam hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda bir yanık için Kan Kaybı durum etkisi de uygular. Ek olarak, Dynast's Finesse özel yeteneği, gerçek bir kılıç ustasının harikasına tanık olmanızı sağlayacaktır.


 • Fiziksel Hasar – 121
 • Gereksinimler
 1. Gizli – 17
 2. Güç – 16
 3. Beceri – 19


Reduvia

Bu Esrarengiz Silah, yakın dövüş oyuncuları için ideal olan Elden Ring'deki bir Hançerdir. Bu hançerin ucu, zırhlı bir askerin bile etini kolayca sökebilecek kadar keskindir. Arcane, Strength ve Dexterity ile ölçeklenir ve tamamen Kan Kaybı durum etkisi ile düşmanlara işkence etmek için yapılmıştır. Reduvia'nın Reduvia Blood Blade olarak bilinen özel becerisi, rakiplerin üzerine mermiler fırlatarak onların hasar görmesine ve Kan Kaybının oluşmasına neden olur.


 • Fiziksel Hasar – 79
 • Gereksinimler
 1. Esrarengiz – 13
 2. Güç – 5
 3. Beceri – 13


Bana göre yukarıda bahsettiğim Arcane Silahlar, Elden Ring'de sizin için en iyi seçeneklerden birkaçı. Ancak, bu listeye katılmama ve başka bir Esrarengiz Silah denemek isteme ihtimaliniz var. Bu oyunda herhangi bir silahı denemekte ve mükemmel kazanan kombinasyonunuzu bulmakta özgürsünüz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski