Elden Ring görevleri: Elden Ring'de görev nasıl tamamlanır

Elden Ring görevleri: Elden Ring'de görev nasıl tamamlanır

Elden Ring görevleri: Elden Ring'de görev nasıl tamamlanır


Tüm Elden Ring yan görevlerini bulup tamamlamak ister misiniz? Elden Ring incelememiz, Aradaki Topraklardan geçen ana yolu kapsıyor, ancak Elden Ring'de deneyimlenecek daha çok şey var. Elden Ring'deki en iyi silahlardan ve en iyi zırh setlerinden bazılarını kazanmak için tamamlayabileceğiniz yan görevler sunan sayısız NPC var. Bu yan görevlerden bazıları, toplam altı tane olan alternatif Elden Ring sonlarına bile yol açıyor. Ancak, Elden Ring'de kaybolmak kolay olduğundan, bu yan görevleri bulmak ve takip etmek zor olabilir. Neyse ki, doğru yolda kalmanıza yardımcı olmak için buradayız.


Bu kılavuzda, içinde kaybolabileceğiniz 30'dan fazla farklı görev dizisini kapsayan tüm Elden Ring yan görevlerini adım adım inceleyeceğiz. %100 Elden Ring arayanlar, her NPC yan görevini bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilir. veya Elden Ring'i doğal bir şekilde oynayabilir ve yol boyunca bulduğunuz çeşitli yan görevleri takip etmek için bu kılavuzu kullanabilirsiniz.


Elden Ring görevleri: Elden Ring'de görev nasıl tamamlanır

Beyaz Maske Varre görev adımları

Varre, Elden Ring'de karşılaşacağınız ilk hayalet olmayan NPC'dir. Onu, sen daha kendine hakim olmadan önce sana bekaretsiz diyen adam olarak hatırlayabilirsin. Görevi, tekrarlanan PvP istilaları için yeniden kullanılabilir bir Kanlı Parmak verir. Ayrıca dilerseniz sizi Mohg Sarayı'na erken götürebilir.


Varre'nin görevi önceden biraz PvP eylemi gerektiriyordu, ancak şimdi Ağustos 2022'nin 1.06 Yaması itibarıyla alternatif bir PvE rotası var.


  • Limgrace'e ilk kez girdiğinizde Varre ile konuşun.
  • Roundtable Hold'u ilk kez ziyaret ettikten sonra Varre ile tekrar konuşun.
  • İlk Büyük Rününüzü elde ettikten sonra, Rose Church'te ikinci kez Varre ile tanışın ve Festering Bloody Finger'ı alın. Buradan iki seçeneğiniz var.
  • Seçenek 1 (PvP): Festering Bloody Finger'ı kullanarak üç oyuncuyu işgal edin. İstila hedeflerinizi öldürmek zorunda değilsiniz.
  • Seçenek 2 (PvE): Erdtree minör Altus Platosu'nun batısındaki Writheblood Harabelerinde istila işaretini bulun. NPC, Canavar Pençesi Magnus'u yen.
  • Bu hedeflerden herhangi birini tamamladıktan sonra, Lord of Blood's Favor'ı almak için Varre'ye dönün.
  • Lord of Blood's Favor'ı Inhibition Kilisesi'ndeki bakire cesedine götürün.
  • Yeniden kullanılabilir bir Kanlı Parmak almak için kana bulanmış İyiliği ters çevirin. Alanı yeniden yükleyin ve Moghwyn'in Sarayına ışınlanmak için kullanabileceğiniz Safkan Şövalye Madalyasını almak için onunla tekrar konuşun.
  • Varre'yi çağırmak ve onu yenmek için Mausoleum Midpoint Grace'deki çağırma işaretini kullanın.
  • Yakınlarda ölmekte olan bir Varre bulmak için alanı yeniden yükleyin. Varre'nin Buketi ve altı Festering Bloody Fingers'ı kazanmak için diyalogunu tüketin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski