Elden Ring PS5 yükseltmesi: Yeni nesil sürüm nasıl edinilir

Elden Ring PS5 yükseltmesi: Yeni nesil sürüm nasıl edinilir

Elden Ring PS5 yükseltmesi: Yeni nesil sürüm nasıl edinilirElden Ring'de PS5 yükseltmesi var mı? PS4'ü yeni nesil PS5 yükseltmesine nasıl güncelleyeceğinizle ilgili kılavuzumuza göz atın.


Elden Ring PS5 yükseltmesi konusunda kafanız mı karıştı? Endişelenmeyin, birkaç PlayStation oyuncusu aynı gemide. Çoğu PS oyununda olduğu gibi, her iki konsolda da hem PS4 hem de PS5 sürümlerini oynayabilirsiniz. Ama Elden Ring ile aynı mı? Pek çok oyuncu, oyunu PS4'te çalışırken yeni nesil PS5 yükseltmesine güncelleyip güncelleyemeyeceklerini merak ediyor. Bu mümkün mü? Ve bunun için bir kupon koduna ihtiyacınız var mı? Bununla ilgili her şeyi kılavuzumuzda öğrenin.


Elden Ring'de PS5 yükseltmesi var mı?


Elden Ring PS5 yükseltmesi: Yeni nesil sürüm nasıl edinilir


Evet, PS5 yükseltmesini Elden Ring'de ücretsiz olarak alabilir ve indirebilirsiniz. Oyunu PS4 konsollarında satın aldıysanız, PS5 yükseltme yamasını indirebilirsiniz. PS4 sürümüne erişmeye devam edeceksiniz ve ilerlemenizi kaybetmeyeceksiniz. Böylece, yeni nesil PS5 yükseltmesiyle birlikte PS4 sürümünü de oynayabilirsiniz.


PS4'ten PS5 Yükseltmesine Nasıl Yükseltilir?

PS4 fiziksel sürümünü kullanıyorsanız Elden Ring CD'sini konsola takın. Diski taktığınızda, oyunun ana ekranında PS5 yükseltmesinin mevcut olduğu konusunda bilgilendirileceksiniz. Şimdi tek yapmanız gereken yeni nesil yamayı indirmek. Bu yükseltme veya yama için indirme boyutu 44,47 GB'dir.


PS4 Digital Edition oyuncuları için, kütüphaneden PS5 yükseltme yamasını indirebilirsiniz. Yükseltme nasıl alınır:


  • Kütüphanede "Koleksiyonlarınız" sekmesine gidin.
  • Elden Ring'i seçin ve ürün sayfasına gidin.
  • Ardından İndir veya Oynat seçeneğinin yanındaki üç yatay çizgiyi seçin.
  • Son olarak, açılır menüden PS5 yükseltme sürümünü seçin.


PS5'teki Elden Ring ile karşılaştırıldığında, iki kopyaya sahip olabileceğiniz için PS4'te almak daha iyidir. PS4 sürümünü, ücretsiz yeni nesil yükseltme ile PS5 konsollarında da oynayabilirsiniz. PS4 sürümünü oynarken daha yüksek ve daha kararlı performans elde edeceksiniz. Ancak, sabit sürücü bölgesini PSN hesap bölgenizle aynı olarak ayarlamanız gerektiğini unutmayın. PS5 konsollarındaki PS4 sürümü, sağlam bir 60 FPS'de çalışabilir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski