Genshin Impact 3.6'da Kory Drum skoru nasıl oynanır?

Genshin Impact 3.6'da Kory Drum skoru nasıl oynanır?

Genshin Impact 3.6'da Kory Drum skoru nasıl oynanır?


Awakening Real Sound görevini tamamlamak için doğru ritmi çalın.


Genshin Impact Kory Drum partisyonunu çalmak, yeni çöl bölgesi Sumeru'da aldığınız Khvarena of Good and Evil dünya arayışının bir parçasıdır. Awakening Real Sound, sizden bazı müzik notalarını takip etmenizi ve uzun süredir kayıp olan Kory Davullarını çalmak için ağaca geri getirmenizi isteyen Nasejuna ile tanıştığınızı görür.


Bu görev, yeni bölgeye girdikten ve Vourukasha Vahası'nın merkezindeki Zurban ile konuştuktan sonra açılır. Udumbara Pistillerini(opens in new tab) ve onların gizli çiçeklerini nasıl bulacağınız konusunda da mücadele ediyor olabilirsiniz. Aksi takdirde, her bir Kory Drum skorunu nasıl deşifre edeceğiniz, böylece onları çalabileceğiniz ve görevi tamamlayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Kory Drum skoru nasıl oynanır?


Genshin Impact 3.6'da Kory Drum skoru nasıl oynanır?

Genshin Impact 3.6'da Kory Drum skoru nasıl oynanır?


Kory Drum partisyonlarını bulduktan sonra - ve Nasejuna'nın Awakening Real Sound görevinde sizden istediği gibi Kory Davullarının kendileri - ağacın etrafına beş davul yerleştirmeniz ve bu partisyonları her birinde çalmanız gerekecek. İşin zor yanı, her notadaki notların neye karşılık geldiğini bilmenin gerçek bir yolu olmamasıdır.


Bir partisyon çalmak için, her davulda belirli aralıklarla çeşitli eylemler gerçekleştirmeniz gerekecek. Her puan sembolünün anlamı şu şekildedir:


  • Tam Yaprak: Daldırma Saldırısı
  • Yarım yaprak: Normal Saldırı
  • Boş yaprak: Bekle


Dolayısıyla, yukarıda resmedilen Vedana skoru söz konusu olduğunda, bu şu şekilde olacaktır: normal saldırı, bekleme, normal saldırı, dalma saldırısı. Bu sembolleri, görevde daha önce Kory Drum notalarını aldığınız yukarıdaki ağaç resimlerinde de görebilirsiniz.


Başlamadan önce davulların notasını kontrol edin, böylece önceden ne yapmanız gerektiğini hesaplayabilirsiniz. Tamburu etkinleştirdiğinizde, ilk eylemi gerçekleştirmeniz için altın renginde parlayacak ve ardından gerçekleştirmeniz gereken sonraki her eylemde tekrar altın renginde parlayacaktır. Boş bir yaprak sembolü yapmanız gerektiğinde, sadece bekleyin ve bir sonraki işlem için tekrar altın rengine dönmeden önce altın kaybolacaktır. Tüm vuruşları doğru çalın ve her mücadeleyi tamamlayın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski