Genshin Impact Iniquitous Baptist Location & Nasıl Yenilir

Genshin Impact Iniquitous Baptist Location & Nasıl Yenilir

Genshin Impact Iniquitous Baptist Location & Nasıl Yenilir


İşte Genshin Impact 3.6 güncellemesindeki Iniquitous Baptist'in tam konumu ve onu nasıl kolayca yenebileceğiniz.


Genshin Impact 3.6 güncellemesi, Sumeru, Gavireh Lajavard ve Realm of Farakhkert'in yeni bölgelerindeki yolculuğunuzda karşılaşacağınız Iniquitous Baptist adında yepyeni bir dünya patronu getirdi. Savaşta birden çok öğe kullanabilir ve hasarı azaltmak için bu öğeler için kalkanlar oluşturabilir. Baizhu için bir yükseliş malzemesi olan Evergloom Ring gibi damlalar elde etmek için Iniquitous Baptist'i yenebilirsin.


Onu bulmak için gereken uzun keşif sürecini atlamak istiyorsanız, onu hızlı bir şekilde yenmek için ipuçlarıyla birlikte tam yerini öğrenmek için bu kılavuzu takip edebilirsiniz.


Genshin Impact 3.6: Adaletsiz Baptist Konumu ve Nasıl Yenilir

Inquitous Baptist, Sümeru'nun Zulqarnain Kapısı bölgesinde bulunabilir, ancak önce Temir Dağları yakınlarındaki Yedi Heykeli aracılığıyla bu yeni bölgenin kilidini açmanız gerekecek. İşiniz bittiğinde, aşağıdaki haritada işaretli mağaralardan birine gitmeniz gerekecek; ancak onu kolayca bulabilmeniz için Tunigi Çukuru'ndaki mağaraya girmenizi öneririz.


Genshin Impact Iniquitous Baptist Location & Nasıl YenilirÖnünüzdeki yolu takip etmeye devam edin ve üç temel ışık bulacaksınız ve onların yanına gittiğinizde, Iniquitous Baptist sizinle savaşmak için doğacak. Onu yenmek için Zhongli gibi sizi ağır hasar saldırılarından koruyacak bir kalkan karakterine sahip olmanızı öneririz.


Genshin Impact Iniquitous Baptist Location & Nasıl YenilirBunun dışında, onu dondurup savunmasız hale getirmek için rastgele bir element kullanarak oluşturacağı farklı kalkanları yok etmeniz gerekecek. Bu nedenle, ekibinizde Nahida gibi bir Dendro karakterine sahip olabilirsiniz ve elementi ne olursa olsun kalkana zarar vermek için Burning, Quicken ve daha fazlası gibi elemental reaksiyonları kullanabilirsiniz.


Genshin Impact Iniquitous Baptist Location & Nasıl YenilirDiğer iki karakter, ana DPS olacak ve Iniquitous Baptist'e büyük hasar verecek olan Raiden Shogun ile becerisini ve patlamasını kullanarak Elemental HSR'ı artırmaya yardımcı olacak Kazuha olabilir.
Bunun dışında bu karakterleri kullanarak onun element halkalarını da yok etmeniz gerekecek ve bittiğinde donacak ve onu yenmek için ona büyük hasar verebilirsiniz.


Genshin Impact Iniquitous Baptist Location & Nasıl YenilirGenshin Impact 3.6 güncellemesindeki Iniquitous Baptist konumu ve onu yenme kılavuzu hakkında bilmeniz gereken her şey bu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski