Genshin Impact'te En İyi Kaveh Takım Yarışması

Genshin Impact'te En İyi Kaveh Takım Yarışması

Genshin Impact'te En İyi Kaveh Takım YarışmasıGenshin Impact'te hangi karakterlerin Kaveh ile en iyi takımı oluşturduğunu merak mı ediyorsunuz? Bu kılavuz size bu konuda yardımcı olacaktır.


Birçok oyuncu, Genshin Impact'te Kaveh için en iyi takım kompozisyonunu arıyor. Oyunda silahı olarak bir Claymore kullanan 4 yıldızlı bir Dendro karakteridir. Bu karakteri ilginç kılan, elemental reaksiyonları tetiklerken verdiği hasarın artması. Lafı daha fazla uzatmadan, onunla kullanabileceğiniz en iyi 3 karakter burada.


Genshin Impact'te Kaveh ile Kullanılacak En İyi Takım


Genshin Impact'te En İyi Kaveh Takım YarışmasıKaveh'in en iyi yapısına dayanarak, Bloom Reactions sayesinde bir Ana DPS karakteri olarak iyi çalışıyor. İşte takım ve içindeki her karakterin rolü:


  • Kaveh (Ana DPS)
  • Yelan (Alt DPS)
  • Raiden Shogun (Alt DPS)
  • Sükroz (Destek)


İşte bu takımdaki her karakterin yaptığı şey:


Kaveh, Dendro elemental reaksiyonlarından beslenir. Yani onu Yelan gibi bir Hydro karakteriyle birlikte kullanmak, Bloom'dan faydalanmanızı sağlar. Bu tepki Kaveh için çok önemlidir çünkü Bloom patladığında hasar almak yerine iyileşir.


Raiden Shogun gibi bir Elektro bataryaya sahip olmak, yalnızca Catalyze kullanmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda ekibin temel patlamasını da hızla şarj eder. Quicken'ı tetikledikten sonra sırasıyla Yayılma veya Ağırlaştırma reaksiyonlarını tetiklemek için Kaveh veya Raiden'ı kullanabilirsiniz. Bunlar, hedefinize daha fazla hasar vermenizi sağlar.


Son olarak, destek rolümüz için Sükroz var. Elemental becerisini kullanarak düşmanları kontrol altına alabilirsiniz. Bu, onları Yelan ve Kaveh'in yardımıyla kurabileceğiniz bir Bloom'a çekmenin iyi bir yolu.


Alternatif olarak, destek rolü için Sucrose'u Bennet ile değiştirebilirsiniz. O sadece ekibin geri kalanı için iyi bir şifacı değil. Pyro karakteri olması, Kaveh ile Burning elemental reaksiyonundan da faydalanmanızı sağlar.


Bu, Genshin Impact'te Kaveh ile kullanılacak en iyi takımla ilgili bu kılavuzu kapsar. Bu oyun hakkında daha fazla şey arıyorsanız, en iyi Baizhu yapısı, Jadefall's Splendor'u nasıl alacağınız ve Apep Boss'u nerede bulacağınız hakkındaki kılavuzlarımıza göz atın. Ve bununla ilgili başka herhangi bir yardım için Genshin Impact bölümümüzü kontrol ettiğinizden emin olun.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski