GTA 6 Kaç Para ? ve Neye İhtiyacınız Var? Tahminler ve Sızıntılar

GTA 6 Kaç Para ? ve Neye İhtiyacınız Var? Tahminler ve Sızıntılar

GTA 6 Kaç Para ? ve Neye İhtiyacınız Var? Tahminler ve SızıntılarGTA 6 Bütçesinin ne olduğunu merak mı ediyorsunuz? O zaman her şey burada.


Sadece siz değil, birçok oyuncu ve GTA serisi hayranı GTA 6 bütçesinin ne kadar olacağını merak ediyor. Bunun nedeni, şimdiye kadar Rockstars Games tarafından geliştirilen en çok beklenen oyunlardan biri olmasıdır. Ve 17 yaşındaki hacker önceden hazırlanmış bazı görüntüleri sızdırdıktan sonra internet bir süre sarsıldı. Muazzam sızıntılar arasında, geliştiricilerin oyuna yatırdıkları para miktarını belirten bazı DM'ler de bulundu. Bütçe sızıntılarının farkında değilseniz, o zaman artık değilsiniz, daha fazla ayrıntı için aşağı kaydırın ve gitmekte fayda var.


GTA 6 Bütçesi Ne Kadar?


GTA 6 Kaç Para ? ve Neye İhtiyacınız Var? Tahminler ve Sızıntılar


Sızıntılara göre GTA 6'nın Bütçesinin 2 Milyardan fazla olduğu bildiriliyor. Ve eğer bu doğruysa, o zaman bu yaklaşan taksiti şimdiye kadar yapılmış en pahalı oyunlardan biri yapar. Farkında olmayanlar için bu veriler, Lapsus$ olarak bilinen bir bilgisayar korsanlığı grubuyla bağlantılı 17 yaşındaki bir bilgisayar korsanı tarafından sızdırıldı. Ancak hacker takip edildikten sonra İngiltere'de polis tarafından tutuklandı.


Şaşırtıcı bir şekilde GTA 5, 10 kat daha az bütçeyle geliştirildi. yani 265 Milyon. Bu da serbest bırakıldıktan sonraki ilk 24 saat içinde kurtarıldı. Sızıntı çıkar çıkmaz birçok oyun meraklısı ve gazeteci daha fazla kazmaya başladı. Oyun bütçesini 2 Milyardan fazla yapan şeye gelince. Oyunun ilk kadın kahramanı Lucia ve ortağı Jason'ın oynayacağı bildirildi. Ayrıca oyunda GTA Vice City'den bazı alanların da yer alacağı bildirildi. 2014'ten beri geliştirilme aşamasında olan oyunun 2025'te çıkması bekleniyor.


Bu, GTA 6 Bütçesi ile ilgili tüm sızıntıları ve söylentileri kapsar. Size kolaylık sağlamak için, yeni bilgiler ortaya çıkarsa bu makaleyi güncellemeye devam edeceğiz. Öyleyse devam edin ve CTRL+D tuşlarına basarak bu makaleye yer işareti koyun. Yaklaşan taksit hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, oyunun nerede geçtiğini kontrol edin. Ayrıca, daha fazla ayrıntı için diğer GTA 6 sızıntılarına da göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski