İşte RTX Remix Path Tracing özellikli STALKER Alpha ve Manhunt

İşte RTX Remix Path Tracing özellikli STALKER Alpha ve Manhunt

İşte RTX Remix Path Tracing özellikli STALKER Alpha ve ManhuntYouTube'un "EiermannTelevision" kanalı, STALKER Alpha ve Manhunt with RTX Remix Path Tracing'in ilk örneklerini gösteren iki video paylaştı. YouTuber, Path Tracing efektlerini eklemek için NVIDIA'nın yakın zamanda yayınladığı RTX Remix Runtime'ı kullandı.


Daha fazla ayrıntıya inecek olursak, şu anda yalnızca STALKER'ın Alfa yapısı RTX Remix ile çalışmaktadır. Ne yazık ki, tam/perakende sürümü henüz onunla uyumlu değil. Ayrıca, çok sayıda grafik hatası var. Yani evet, bunu RTX Remix'in masaya neler getirebileceğinin erken bir örneği olarak kabul edin.


Benzer şekilde, Manhunt çeşitli grafiksel hatalara ve titreyen gölgelere sahiptir. Sadece bu da değil, varsayılan olarak Manhunt'ta ana ışık kamerayla birlikte hareket ediyor. Neyse ki EiermannTelevision, Path Tracing ile oyunun nasıl görünebileceği hakkında bize bir fikir verebilecek bir geri dönüş sabit ışığı ayarladı.


Söylendiği gibi, bunları erken örnekler olarak düşünün. Tahminime göre, bu iki oyunda Yol İzlemeyi tam olarak uygulamak için RTX Remix Creator Tool'a ihtiyacınız olacak.Post a Comment

Daha yeni Daha eski